28 Eylül Zuhal Topal’la Evlen Benimle Hanife- Deniz-Melisa

28 Eylül Zuhal Topal’la Evlen Benimle Hanife- Deniz-Melisa

muhammed28 Eylül 2016 Çarşamba Zuhal Topal’la evlen benimle’de neler oldu neler yaşandı? Hanife neden ağladı? Hanife kendine gelen taliplerinden elektirik alamadığı için yıllardır elektiriksiz kaldığını söyledi ve sürpriz talibi ağırladı .  HANİFE VE TALİBİ GÖKHAN

Deniz ve Melisa sürpriz aşk yaşıyorlarmış inanın çok sürpriz oldu hani 🙂 Melisa ile Deniz gizli gizli aşk yaşıyorlarmış nasıl beceriyorlar o kadar kameranın önünde anlamadım gitti.

Zuhal Topal Serap
Zuhal Topal Serap

Mehmet ve Serap ise bitti biti diyorlar sonra birlikte oluyorlar . Mehmet ve Serap kendilerine zaman vermişler ve Mehmet’i çok sevdiğine karar vermiş .Serap ayağa kalkıp Mehmet’ten özür diledi ve bir adım geldiğini söyledi Mehmet’te sen bana bir adım gelirsen ben sana on adım gelirim dedi ank. aşka bak beh :))Zuhal Topal mehmet ve Serap

Muhammed ,Esmira’ya aşkını itiraf etmişti.Locadan ise Zeliha Muhammed’e aşık olduğunu söyledi.Söylemedi haykırdı kızcağız.

 

zeliha ve muhammed
zeliha ve muhammed

Zuhal Topal Naz ne açıklama yapacak Naz neden Döndü hepsini açıklayacak. Naz instagram hesabında star tv ekranlarından daha meşhur bakalım neler söyleyecek.

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , , , ,
Bugün Eklendi: 28 Eylül 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


Araç çubuğuna atla