29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Müge Anlı Tatlı Sert

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Müge Anlı Tatlı Sert
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Müge Anlı Tatlı Sert çok özel görüntülerle başladı. Bando Takımı ile başlangıç yapan Müge Anlı Eminim Herkesi  Davul yapan  Ahmet Çam’la bitiş yapar şişeceğiz Ahmet Konuş Ahmet Yeğenlerini düşün Ahmet diyen birde Ali Yaşar Çam Var tabi. Doğa Koleji Bando Takımı ile 29  Ekim Müge Anlı.  Cumhuriyetimizin 92. Yılında  Müge Anlı ‘da Avukat  HÜSEYİN RAHMİ ÖZKAN Anlamlı bir konuşma yaptı.

Nazmiye Çam olayında Tekrar Tekrar yapan Müge Anlı bu Sefer Seyfettin Çam  Barakaları ve Nazmiye Çamın bulunduğu yeri gösterdi.Yeğeni Umut’u bulduu yeride canlı yayında gösterdi Salacık bölgesinde bulunan Umut  bırakıldığı yerden çok uzakta bulundu. Seyfettin Çam Yengesinin ve Yeğenin bulunduğu yere gidip nasıl arama yaptıklarını anlattı ve barakaların orada buluştuklarını Anlattı. Ali Yaşar çam birlikte aramadık demişti ama Bugün Müge Anlıda beraber aradık dedi. Seyfettin Çam tüm barakalara baktık Eğer Ahmet Bu barakaya sakladıysa Yengem Nazmiye Çam’ı bu barakalarda o zaman bulurduk dedi. Nazmiye Çam ‘ı öldürüp attıkları yeri gösteren Müge Anlı Akçaabat Vakfıkebir Yolunda o yıldan sonra yol çalışması yapıldı tabelalar değişmiştir dedi . Tabi herşeye cevabı olan Mehmet Ali Çam Aynı yere tabela koyarlar harita var çizim var dedi.

"SPONSOR REKLAM"

Bu Yurdanur Hanım Vardı Mehmet Ali Çam ile birlikte çalışan Altın düşkünü Yurdanur ,Mehmet Ali ile birlikte olup Nazmiye Çamın bilezikleri için yapmış olabilirlermi. Kuyumcu Konuşmuştu Altınları bozdurmak için geldi sordu sonra birden çıktı gitti diye Nazmiye nin çocuğuyla bunu tehdit edip sonra arabaya bindirip çocuğu yolda bıraktılar Nazmiye Çamı götürüp Öldürdüler o saklandığı zaman içindede başına neler geldi kim bilir. Havva Çam ‘ın çocuğunun babası kim?

Nazmiye Çam Akçaabat ‘ta 2009 öldürülmüş ve Vakfıkebir Sahiline Atılmış olarak bulundu.

Yayına katılan emekli Emniyet Müdürü Trabzon da ki sır cinayeti çözmek için Yardımcı olarak katıldı. Nazmiye Çam neden öldürüldü? sorusuna başka gözle bakan Emekli Emniyet Müdürü Feramuz  Erdin Bazı konulara net açıklık getirdi. Ahmet Kendisi veya Başkalarını kurtarmak için konuyu çarpıtıyor diyor. Nazmiye Çam cinayetindeki şüpheli araç tipi beyaz kartal.

İhbar ve Başvuru için : 0212 354 43 25 – 0212 354 43 26
Canlı yayın : 0212 639 42 63 – 0212 639 50 17
E-posta : tatlisert@mugeanli.com.tr

Hayrullah Özcan, Almanya Braunshweing’de çalışırken Anya Fençıl’den dünyaya gelen kızı Stephaney Fençıl’ı (Fenchel) bulmak istiyor…

İhbar ve Başvuru için : 0212 354 43 25 – 0212 354 43 26
Canlı yayın : 0212 639 42 63 – 0212 639 50 17
E-posta : tatlisert@mugeanli.com.tr

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , ,
Bugün Eklendi: 29 Ekim 2015

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


Genc erkekler bir birleri ile sevisip sikis yaparken aldıklari zevki ve mutlulugu başka bir seyde bulamadıklarını ifade ediyorlar. Aletlerine tutkulu bir sekilde sakso cekip kaldırdıktan Sikişsonra sirasi ile anal sikis yapan genc erkekler bu sayede orgazm olup mutlulugu yakalıyorlar. Bu kategori altında daha once gormediginiz ve izlemediginiz en seckin porno sikis videolarını bulacaksiniz.
Araç çubuğuna atla