Evden eve nakliyat sitemiz istanbul ilçelerindeki. Firmalarin listesi icin lutfen ziyaret ediniz. gaziosmanpaşa evden eve nakliyat bahçelievler evden eve nakliyat kağıthane evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat halkalı evden eve nakliyat

29 Ekim Esra Erol – Sabiha Demir Bey’in Elini Öptü

29 Ekim Esra Erol – Sabiha Demir Bey’in Elini Öptü
29 Ekim Esra Erol Evlen Benimle  Sabiha Dün Talibi geldiğinde Demir beyle Tartıştı Bugün talibi hakkında karar verecek olan Sabiha ne karar verdi. Sabiha nın Talibi Mumin ,Soğukluk hissettirdi olumsuz cevap verecek galiba dedi. Demir Bey ile Sabiha Arasında Küslük varmı yokmu sorusuna Demir Bey Ben küslük beceremem dedi. Demir Bey Sabiha hanıma hiç yanlışım olmadı olmazda diye cevap verdi. Melek Hanım Araya girerek Demir Bey Dün Sabiha Hanım beni konuşturmayın dedi diye Sabiha hanıma sataşmadınız bugün yoksa bir şeyler ‘mi var aranızda dedi ve ortalık tekrardan karıştı. Melek Hanım Demir beyin bir şeyler sakladığını düşünüyorum dedi. Demir Bey Benim kriterlerim çok yüksek diye Melek Hanım ile kavga etti.

Demir Bey Bu olay duyulmasın dedi diye oluştu. Sabiha Demir Bana özel şarkı söyledi dedi .Olayın Büyümesinin sebebi  budur diye araya girdi Kamile Hanım. Ve olay El öpme ile Tatlıya bağlandı. Sabiha Kalkıp Demir Bey’in Elini öperek özür diledi.

Melek  Hanımın Talibi Serkan Bey geldi. Melek Hanım Serkan bey Arasında geçen Konuşma.

Ercan,Gamze için stüdyoya gelecek ‘mi?

Dün Olan Demir Bey ve Sabiha Kavgası ve Bugün Elini Öptü.

loading...

Bunlarıda Okuyunuz:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Bugün Eklendi: 29 Ekim 2015

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

29 Ekim Esra Erol – Sabiha Demir Bey’in Elini Öptü (1 Yorum)