3 Kasım 2015 Esra Erol Ahmet ve Ayça Kavgası

3 Kasım 2015 Esra Erol Ahmet ve Ayça Kavgası
Esra Erol 3 Kasım : Esra Erol 3 Kasım Salı günü Olan var Olmayan var şarkısı ile oynayarak başladılar Neşeli başlayan program bakalım neşeli devam edecek ‘mi. Geçtiğimiz hafta Esra Erol ‘da Vildan Hanım Eski Talibi İbrahim bey’i davet etmişti ama İbrahim bey Vildan Hanımın AHmet beye Talip olmasına kızıp Vildan hanıma talip olarak gelmedi Esra Erol bir düşün öyle karar ver diyip Vildan hanım için şans istedi İbrahim Bey Bugün Canlı yayına Gelecekmi. Ali Haydar’ın babası 24 Yıl aradan sonra ortaya çıkacak’mı bunca yıl sonra babasının adını öğrenen Ali Haydar Neler Söyledi.

Melek ,Hanife Hakkında Neler anlattı Melek Hanım ve Hanife arasında olanlar nelerdir neden birbiri ile anlaşamıyorlar.  Yeşim Akıncı Açılış konuşması yaptı insanlar birbirine güzel sözler söylerse sevgi sözleri söylerse daha iyi anlaşacaklar dedi. Seven Varsa Söylesin içinde kalmasın diye tamamladı Esra hanım.  Vildan Hanımın Talibi Gelecekmi? Melek Hanım Hanife Hakkında Neler söyledi? Ayça Ve ahmet bey neden kavga etti? Sabiha neden AYça hanımın resmini gizli çekti neden tehdit etti?

Ayça Hanım Sabiha için suç işledi dedi. Ahmet Bey Servis bozuldu yağmur yağdı Ayça Hanım Ellerimi tuttu beni bırakma dedi.Ayça hanım ise iftira atıyor dedi. Ayça sinirlenip Sabiha Hanımda Ahmetin kucağına yatıyor dedi. Ahmet ve Ayça canlandırma yaparken kavga etti Ayça Ahmet beye Amca ,Amca diye bağırdı falan 🙂 Ayça Ve Ahmet Kavgası Videosu.

3 Ekim Esra Erol Ahmet bey ve Ayça Kavga paylaşan: zeyneptaskin

loading...

Bunlarıda Okuyunuz:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Bugün Eklendi: 3 Kasım 2015

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


%d blogcu bunu beğendi: