Evden eve nakliyat sitemiz istanbul ilçelerindeki. Firmalarin listesi icin lutfen ziyaret ediniz. gaziosmanpaşa evden eve nakliyat bahçelievler evden eve nakliyat kağıthane evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat halkalı evden eve nakliyat

3 Mayıs Zuhal Topal Hanife ,Umut,Cansu,Mehmet,Sevgi,Birkan

3 Mayıs Zuhal Topal Hanife ,Umut,Cansu,Mehmet,Sevgi,Birkan
Zuhal Topal Evlen Benimle programının yeni gözdesi Birkan ve Locanın güzellerinden Sevgi  3 Mayıs 2016 da Son kararları ne  oldu. Birkan ve Sevgi instagram’da birlikte çektikleri resimlerini profillerinde iki gün önceden kaldırdı Türk erkeği kılığındaki yada rolündeki Birkan her lafına başladığında ben her Türk erkeği gibi diyip neden bizi rencide ediyor bilemem ama Sevgi ye canlı yayında sen benden habersiz dışarı çıkıyorsun ne bileyim sen ne yapıyorsun kiminleydin belki beni aldattın diye Sevgiye hesap soruyor. Ey Türk erkeği  ula tv ye çıkmışsın Herkesin talip olduğu kıza yürüyorsun  sonra hesap soruyorsun Bıyıklar aşağı kadar uzuyor diye kadınım diye hitap ediyorsun da bulunduğun yer neresi  .Vitrinden hanım alıyorsun sonra Türk Erkeğiyim diyorsun Bırak Bu işleri Haci.Neyse Daha Ağır konuşacaktım da neyse diyeyim adıma bağışlayın Eşek adam olmak böyle bir şey işte.

[dailymotion k1qv4uU60X8NIYhktj5? nolink]

Cansu ve Mehmet  Zuhal Topal ‘ın reytinglerinden olan Cansu ve Mehmet aşkı tekrar canlandırılmıştı hayal kırıklıkları ,aldatmalar,yalanlar Tam bir Dallas olan Evlilik programı artık reyting için eski aşkları tekrar yeşillendirip tekrar buduyorlar Cansu ve Mehmet tekrar aşıkmı oldular birbirlerine izle.

Diğer Reyting canavarı Hanife ile Umut Zuhal Topal ın ağır toplarından herkes Umut ve Hanife ne oldu diyor gerçi onlarda bilmiyor yapımcı ne derse onlar onu yapıyor .Hanife gerçi işi ticarete dökmüş sosyal medya üzerinde Fox tv kadar reklam geliri elde ediyordur yaptığı reklamlar.bİldiğin Tesettür giyim reklam panosu olmuş kız ne giyse ne taksa reklamını yapıyor Hanife nin başörütüsü hanifenin paltosu Hanife ‘yide Gardırop Savaşları programına katması lazım Fox tv nin. Umut neye sinirlendi Hanife neye Kızdı ile program başlıyor öylede bitiyor Umut ve Hanife kararları 3 Mayıs Aşağıdaki videoda Mehmet ve Cansu ve Hanife İle Umut Ne söylediler neler anlattılar izleyin.

[dailymotion k3Godom1pudJlKhkv9v? nolink]

loading...

Bunlarıda Okuyunuz:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , , ,
Bugün Eklendi: 3 Mayıs 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın