Evden eve nakliyat sitemiz istanbul ilçelerindeki. Firmalarin listesi icin lutfen ziyaret ediniz. gaziosmanpaşa evden eve nakliyat bahçelievler evden eve nakliyat kağıthane evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat halkalı evden eve nakliyat

30 Ekim Cuma Esra Erol 2015

30 Ekim Cuma Esra Erol  2015
30 Ekim Evlen Benimle Vildan Hanım Eski Talibi İbrahim Beyi Çağırmak İçin Evlen Benimle Programına geldi. Vildan Hanımın Çağırdığı İbrahim Bey gelecekmi? Ali Haydar canlı yayında Ailesine Seslendi Hiç görmediği Babasına Çağrıda Bulunan Ali Haydar’ın Çağrısına Cevap Gelecekmi?

Esra Erol Başladığında Hanife Hanımın Sitemleri ve şikayetleri ile Başladı villada Küçükler ile Büyükler arasında problemler çıkmış.Yaşım küçük diye büyüklerin bana saygısızlık yapmasını istemiyorum dedi.

Büyükler İse Hanife Hanıma Önce Haddini bilmen lazım değil. Yüksel Hanım Emine Hanımın Saygısızlığını hiç çekemem dedi. Melek Hanım Benim 3. Haftam  sürekli servide Kapı kenarında oturuyorum dedi Hanife sürekli saygısızlık yapıyor ben sürekli taburede gidiyorum dedi. Villa Kavgası ve Servis Kavgası ile başladı Esra Erol.Emine Kimse beni azarlayamaz benim yapım ,konuşmam böyle dedi.

ilk Talip Hanife’ye geldi,Özkan Bey ve Hanife Hanım Bartın’dan gelen Özcan Bey inşaat sektöründe Ailesiyle yaşıyor ,6 kardeşin en küçüğü.

Özkan bey Haniye Hanımı beğenerek geldim beni çok etkiledi dedi,Esra Erol 3 kelime ile Hanife’yi anlatırmısın diye sordu. Özkan Bey Ailem git Şansını bir dene dedi bende bu yüzden geldim . Hanife Özkan’a Bayramda İlk önce Benim annememi  yoksa senin annenemi gideriz  sorusuna Özkan Senin Ailene gideriz dedi.

30 Ekim Esra Erol Evlen Benimle Neler Yaşandı . Ahmet bey  Vildan Hanım Neden Kavga Etti . Kavgalar ve Eğlence ile dolu Esra Erol. Vildan Hanım ‘ın beklediği İbrahim bey gelmedi telefonla Bağlandı. Beni çağırmanıza çok sevindim ama Ahmet beye Talip olmanız beni iğrelti etti dedi. Orçun ve Zehra Ne karar verdi? Mehmet Bey Yüzüğümü ver Videosu İzle

video izle
video izle

 

vildan ibrahim

loading...

Bunlarıda Okuyunuz:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Bugün Eklendi: 30 Ekim 2015

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın