30 Ekim Müge Anlı Behiye Çam Neler Anlattı?

30 Ekim Müge Anlı Behiye Çam Neler Anlattı?

Tatlı Sert 30 Ekim Nazmiye Çam Cinayetinde Behiye Çam konuştu. Ahmet Çam’ın Kardeşi  Behiye Çam Ve Nazmiye’nin Kaynanası Ayla Çam Neler Anlattı.? Müge Anlı ile Tatlı Sert Programında Nazmiye Çam’ın öldürülüp Atıldığı Yeri tekrar tekrar gösterildi. Seyfettin Çam ve Ahmet Çam Nazmiye Çam ‘ın öldürüldüğü Yeri  Canlı yayında gösterdi.Vakfıkebir Sahiline Atılan Nazmiye Çam kim Tarafından Öldürüldü ?

Programa Canlı Katılan Havva Karabulut,Hasan Şükrü Çam,Mehmet Ali Çam,Ahmet Çam Neler Konuştu? Kaybolduktan  5 Gün sonra Ölü olarak bulunan Nazmiye Çam Neden Öldürüldü?

Cezaevine girdiğimde Mehmet Ali ve Seyfettin Yanıma gelmedi Ahmet Çamı ziyarete geldiler. Ayla Çam beni Şikayet etti Annem Olacak Ayla Beni Neden Cinayetle Suçladı Diyen HAsan Şükrü Çam’a bağıran Mehmet Ali Çam ,Anneme Karşı nasıl davranmamı bekliyordunuz diye Bağırmaya başladı.

Müge Anlı Nazmiye Çamın Öldürüldüğü Yerin O tarihteki yerin fotoğrafını gösterip,Ahmet ‘tin gösterdiği yer ile aynı Seyfettin bilemedi neden Ahmet Bildi tam yeri ama Avukatı Mehmet Ali Çam atladı lafı kesmeye başladı. Bu arada Müge Anlı’nın Giydiği Pempe Beyaz Kıyafet Çok güzelmiş nerde ALmış hangi marka acaba.

Her Cuma olduğu gibi “Ahmet Lütfen Bildiğini Söyle Bizi Bıktırma” lafları stüdyoyu  inletmeye başladı Ahmet Çam ne Söyledi? Hiç Birşey. Son Bölüm 

video izle
video izle

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Bugün Eklendi: 30 Ekim 2015

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


Araç çubuğuna atla