Evden eve nakliyat sitemiz istanbul ilçelerindeki. Firmalarin listesi icin lutfen ziyaret ediniz. gaziosmanpaşa evden eve nakliyat bahçelievler evden eve nakliyat kağıthane evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat halkalı evden eve nakliyat

30 Haziran Esra Erol Trafik KAzası.Demir ile Sanaz

30 Haziran Esra Erol Trafik KAzası.Demir ile Sanaz
30 Haziran Esra Erol Bugün Yayınlandı Geçen gün Atatürk Havalimanındaki Saldırıdan sonra 29 Haziran’da yayınlanmayan Esra Erol Evlen benimle programı Bugün Terörü Lanetleyerek Prgramı Açtı. Bugün Esra Erol trafik kazası geçirdi. Gaziosmanpaşa ‘da yayına gelirken ufak bir kaza geçiren Esra Erol Yaşanların yanında benim geçirdiğim Trafik KAzası hiçbirşey ALLAH’a hamdolsun hiç birşeyim yok diye yayına devam etti.

Esra Erol Yasin ve Vildan tekrar bir araya gelmeye çalışıyorlar.Avusturalya’da yaşayan Vildan ,Yasin için Türkiye’de yaşamayı kabul etti.Yasin ve Vildan Yeni sezonda evlenecek mi?

30 Haziran 2016 Esra Erol ,Ezgi ve Ali Haydar Son durum ne olacak.  Demir ise Locada Sanaz ile bir yola girdiklerini söyledi. Sanaz ilk defa Demir için gelmiş ve Olumsuz olmuştu. Sanas Hanım ise Demir için locada oturduğunu söylemiş ve sadece Demir beyi beklemişti.

loading...

Bunlarıda Okuyunuz:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , ,
Bugün Eklendi: 30 Haziran 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın