30 Kasım Güzel ve Murat- Samira Müjdat

30 Kasım Güzel ve Murat- Samira Müjdat
30 Kasım Evleneceksen Gel Terketme krizi Önce kim kimi terk etti.Murat ve Güzel arasındaki tanışma faslı ayrılıkla bitti.Güzel ,Murat ‘ı la olmayacak ayrıldık demesi ile başlayana önce ben terk ettim polemiği nasıl sonuçlandı.Güzel hanım Ben Murat’ı ne zaman bitirdim locadaki Nimet biliyor anlatsın dedi. Nimet hanım Güzel fikrini daha önce söylemişti Olmayacak Tıkandım artık diye bana söyledi dediğini belirtti. Özer’den açıklama isteyen Güzel ,Özerin ne dediklerini dikkatle dinledi. Özer Ben Güzele söyledim baş başa görüşün yanınıza kimseyi almayın dedim sonra konuşamıyorsunuz .
Murat ise ben Galatasaray ‘lıyım dedi ben maç izliyorum skorda berabere olunca benim moralim bozuldu Güzel’de bozuldu ben aksi birşey söylemedim dedi. Güzel ise Murat’ı susturup yollarımızı ayrılalım daha fazla uzatmayalım Tıkanıyorum dedi ve olumsuz karar verdi.
Emrah İse ben Güzel’i çözdüm Güzel karşısındaki insanın olumsuz diyeceğini anladığı zaman kendisi olumsuz karar verip ayrılıyor dedi.Güzel ise benim kimseden korkum yok Boş boş konuşma Emrah diye uyardı. Bu arada Nimet ben birşey duydum Sedat’ın Güzele ilgisini duydum dedi ve gözler Sedat’ın üzerine çevrildi.Güzel ve Sedat konuşmak için yan yana geldiler. Güzel hanım ve Sedat beyi birbirlerine yakıştırmışlar diye paravana geçtiler.Sedat Erzincanlı 38 Yaşında 1 Evlilik yapmış ve Cafe işletiyor.Güzel bende Türkmenistan’ lıyım Ankara da yaşıyorum ve 25 yaşındayım dedi. Samira ise Müjdat defterini kapattım ben ve artık istemiyorum dedi.

Programa Annesi ile birlikte gelen 18 yaşında Ayşe İzmirli ve taliplerini bekliyor.

Programa Katılan başka isim Ayten 1 evlilik yapmış 1 çocuğu var ve Alanya da ailesi ile yaşıyor.

loading...

Bunlarıda Okuyunuz:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Bugün Eklendi: 30 Kasım 2015

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


30 Kasım Güzel ve Murat- Samira Müjdat (1 Yorum)

  1. Çorum merkezden ben Esra Erol Luvrita. Selamlar siteniz inanılmaz çok hoşuma gitti, face de paylaştım 16-03-2016 17:20:27

%d blogcu bunu beğendi: