4 Aralık Cuma Kısmetse Olur – Kısmetse Olur İfşa

4 Aralık Cuma Kısmetse Olur – Kısmetse Olur İfşa
4  Aralık Cuma 2015 Kısmetse Olur Koruma Gününde Kim Koruma Altına alındı? Bu kadar Yalanlarla Başlayan ve Devam Eden Kısmetse Olur da kim koruma altına alınacak.Bir evde birbirlerini hiç tanımayan 7 erkek 7 kadın tanışıp kaynaşıp aşık olup evlenip gidecekler ama birbirlerini hiç tanımıyor dedikleri yarışmacıların bir çoğu aynı kast ajansında çalıştığı biliniyor.

Emre ve Serhan Melek ile Adnan Ceyda ,Ayça,Eser, Cansel hepsinin programdan çok önce çekilmiş resimleri ve videoları bulunmakta nasıl oluyor da hiç birbirini tanımıyor diye halka yutturuyorlar ha birde SMS oylaması gerçekse birde buna Miller para harcıyorsa bence bu Televizyon programı değil Dolandırıcılık. Halk oylaması için para harcanıyorsa Kontör veriliyorsa Bildiğin üç kağıtçılık ve Dolandırıcılık yapıyor Kanal D . Eser, Erdem Cansel millet işi gücü bırakıp aman utlu olsunlar kız üzülmesin çocuk üzülmesin diye duygu patması yaşatıyorlar yazık valla.

Serhan ve Emre ‘nin aynı ajansta çalıştığının videoları  resimleri var  ama Serhan iş adamıyım diye kendini tanıyor Emre Fitness öğretmeniyim diyor. AYça 5 yıl önce boşandım diyor ama 2015 de evlenmiş olduğu ortalıkta dolanıyor. neyse youtube de Kısmetse Olur İfşa Videosu var onu yayınlayalım biz başkalarının yalancısı olmaktan yorulduk :)) Ayça ana ocağında yarışmacı olarak Daniela Yarışmacı olarak katılmıştı.

Koruma Altına Alınan Gelin Adayı Halk Oylaması Sonucu : Ayça Halk koruması

Koruma Altınan Alınan Damat Adayı Halk Oylaması Sonucu :Erdem Halk Koruması 

loading...

Bunlarıda Okuyunuz:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , ,
Bugün Eklendi: 4 Aralık 2015

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


%d blogcu bunu beğendi: