4. Bölüm İlker Ayrık’la Bir Sıfır- Melis-Ecenaz & Fatma – Fatih

4. Bölüm İlker Ayrık’la Bir Sıfır- Melis-Ecenaz & Fatma – Fatih

İlker Ayrık’la Bir Sıfır 4. Bölüm Yarışmacıları  Fatma Hanım ve Yeğeni Fatih Birlikte katıldı.Kontörüm bitmişti sizi arayamadım diyen Fatma Hanıma İlker bey arabayı kazanırsanız ben size kontörde yüklerim dedi . İkinci Yarışmacılar Ecenaz ve Melis Kankalar birlikte katıldılar. facebookda tesadüfen karşılaşmışlar Melis’in hangi özelliğini sevdin diye Ece Naz’a soran İlker bey cevap alamadı,sorulara en son kim cevap verecek sorusuna biz dediler.

İlk soru için Overlok ve halı dikim arabasına binip gelen İlker bey  ilk Soruyu Kanka Kızlara ECENAZ VE MELİS’e sordu Şıklarda Halıfleks ve Perde olan soruya HALIFLEKS diye cevap verdiler. Ve HALIFLEKS doğru cevap.

2. Soruda Ambulans ile ilgili soru sordu Köprülerden geçerken Ambulans para verirmi vermezmi Sorusuna Verir ,Vermez Cevapları seyirciler arasında geldi. Fatma Hanım Vermez dedi Ama yeğeni Fatih verebilir dedi. Ambulans Köprüde geçerken Para verirmi vermezmi sorusunun Doğru Cevabı Verir oldu.Fatma hanım doğruyu görünce bildiğini sanıp sevindi ama Sıfır kankaların oldu. Suçu seyircilere atan fatma hanım ben ilkokul mezunuyum seyircilere güvendim diye kendini savundu.

3. Soruda ise soruları getiren kızları kanguru gibi giydirmiş şekilde getiren İlker Ayrık Sorusunu sordu Kızların giydiği Pazarcı önlüğümü aşçı önlüğümü diye sordu Doğru cevabı bilen Melis Ve Ecenaz Sevinirken sorunun o olmadığını belirten ilker bey Soruyu sordu.Pazar Günü ismini Adı gibi kurulan pazardan almıştır sorusunun doğru cevabını Melis ve ECENAZ ne cevap verdi ? Evet Diyen Ecenaz Doğru cevabı bildi ve 3 Sıfırı kazandılar . şimdi bu yarışmanın sonucunu nasıl yazacağız ECENAZ &MELİS  0 –  FATMA & FATİH 3 mü diyeceğiz anlamadım sıfır olan kazanır ama biz 3 sıfırı alan diyelim. Fatma ve Fatih’in sorsuna konuk sanatçı Simge damgasını vurdu.Simge SAĞIN’ ın söylediği Miş Miş Şarkı sözleri ile soru Simge Şarkısından Kaç kere Miş demiştir 5’ten azmı 5’ten fazlamı.Yeğen Fatih doğru bildi ve 3-1 oldular.

İşte Aradığınız Konu  Kısmetse Olur 19 Ekim 10. Bölüm- Koltuk Kavgası

4.Soru Otobüs ne tarafa gidiyor sorusuna Ecenaz ve Melis Yanlış Cevap Verdi otobüsün kapısı sağda oluru düşünemediler. 5. Soruda iki güzel kız geldi ve Bu’mu şu’mu dediler Bir tanesi türk olan bu iki kızdan hangisi Deniz Türk kızı olduğunu sordular Yarışmacı fatih kızlara biraz daha yakından bakabiliyor muyuz diye sordu Kızlara yakından bakan Fatih Doğru Cevabı bilebilecek mi? Pembeli Olan Yani Bu olan kızı seçti tırnakları kesik bizim gibi diyen Fatma Hanım yeğenine katıldı ve Bu dediler ve kazandılar. Balon Sorusu Biraz kızları şaşırttı Ateşe Balonu tutunca Patlarmı,patlamazmı sorusuna Patlamaz bile dediler.Denemek için Balonu Mumun üstünde tutup patlatan Ecenaz Patladığı halde Patlamaz diyince herkesi Kahkahaya boğdu,Sarışında değil ama yazık 🙂

Balona Su koyup Patlar mı patlamaz d,ye soran İlker Ayrık Patlar Cevabını aldı. İçinde Su olan Balon Mum Alevine Tutulursa Patlar mı Patlamaz mı ;Patlamaz mış ve yanlış cevap söyledikleri için riske girdiler. Fatma Hanım ve Fatihe Sorulan Soru Azerbaycan’a Vizesiz mi Vizeli mi gidilir sorusuna Vizeli dediler ve Doğru bilip Finale Kaldılar. Ecenaz ve Melis Elendi Fatma ve yeğeni Fatih kazanıp finale kaldı.Araba için Yarışan Fatma ve Fatih Kazanabilecekmi ? 4 Sıfırı bilen Fatma ve Fatih 10.000 Tl teklifi Ret edip araba için yarışmaya devam etmek istediğini söyledi ve devam etti

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , ,
Bugün Eklendi: 20 Kasım 2015

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


Araç çubuğuna atla