4 Kasım 2015 Müge Anlı Sakine Turacı Konuştu

4 Kasım 2015 Müge Anlı Sakine Turacı Konuştu
4 Kasım Müge Anlı – Tatlı sert programının Bugün’ki konuğu Bekir Turacı’nın Ailesi Eşi Sakine Turacı ‘da Canlı Yayında konuştu. Samsun Çarşamba da Öldürülmüş Ormanlık Alanda  Bulunan Bekir Turacı ‘yı kim öldürdü ,neden öldürdü canlı yayında konuşuldu,Sakine Turacı Ben her şeyi açık açık konuşuyorum dedi sakladığım bir şey yok biri ile ilişkim varsa onu söyledim hiç birşeyi saklamıyorum dedi.Kaynı Cengiz Turacı ‘ı ile ilişkisi olduğu dedikodusu  için yalan olduğunu ve Kaynım ile el bile sıkışmadım dedi.

Müge Anlı Gülerek Sakine hanım bu ne perhiz bu ne lahana turşusu demekden kendini alamadı. Cengiz Turacı ile el sıkışmayan ve Fırıncı Fırat’la ilişkisi yaşayan Sakine Hanıma başka ne denir gibi bir gülümseme idi ama yaşananlar o yöne götürmüş olabilir. Fakat Sakine hanıma Fırat’tan başka biri varmı diye sorulduğu zaman bunu burda konuşmak istemiyorum diyerek üçüncü kişi veya kişiler olduğunu belli etti. Cengiz Turacı’nın cesedinin yanında bulunan KÜREK ne anlama geliyor? Neden Bu kürek sürekli konuşuluyor? Bekir Turacının Arkadaşı  Volkan Dilsiz konuştu Bekirin ayakları ıslaktı ve bağlanmış gibi izler vardı dedi. Bir yerde bağlanıp tutulmuştu belli idi dedi. Kürek Bekir’in kolunun altına bırakılmıştı diye anlattı Volkan Dilsiz küreği Bekir ile neden götürüp getirsinler dedi.

Kürek Konusunu Anlatan Sakine Hanım Eşim den para istedim yok sana para diyince bende sen adam’mısın diyip Döner küreğini kaldırıp bana sadece bağırdı dedi kovalamadı .Bahsedilen Kürek Döner Küreği. Volkan Dilsiz Namlusu kesilmiş silahı anlattı Namlusu kesik silah yapmak çok basittir dedi. Bekir rahat bir insan değildi Bekir işinde gücünde bir adamdı Herkes Bekir in ekmeğini yemiştir ve borcuna sadık bir insandır diye anlattı.

 

 

loading...

Bunlarıda Okuyunuz:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , ,
Bugün Eklendi: 4 Kasım 2015

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


%d blogcu bunu beğendi: