4 Ocak 2016 Müge Anlı İle Tatlı Sert

4 Ocak 2016 Müge Anlı İle Tatlı Sert




4 Ocak 2016 Müge Anlı İle Tatlı Sert  yeni Yılının İlk programı için ekranlarda. Geçen Sene dosyaları açılan ve hala sonuçları belli olmayan Serkan Biçen tandır odasına gömülü halde cesedi bulunmuştu abisi Erkan Biçen herkese Rusya  ya çalışmaya gittiği söylenmişti . Nazmiye Çam cinayeti Akçaabat Vakfıkebir sahilinde cesedi bulunmuştu kaynı Ahmet Çam olan  ve bir kaç dosya daha vardı  sitemizde arayabilirsiniz.

Bu Hafta Alzheimer hastası Mehmet DEMİRKAYA 70 yaşında İstanbul’da kayıp ve hala bulunamadı .Tokat Reşadiye de kaybolan iki çocuk 7 gündür hala bulunamadı aramalar devam ediyor.Sevgi izi Projesi devam ediyor ve Erzurum dan destek geldi Hüseyin Akyel Sevgi izi uygulayıcısı olarak Destek veriyor.Yeni Kayıplar için başvuran Cirit ailesi Trabzon’dan geldi 7 Aydır kayıp olan kişi Polis memuru Murat Cirit kaybolmadan önceki gün tabancasını iş yerine bırakmış. Havalimanında görevli Polis memuru Murat Cirit Nerede ? Polis memuru Murat Cirit bulundu Canlı Yayına aranan Murat Cirit bağlanarak açıklama yaptı Kumar oynadığı için ortadan kaybolduğunu açıkladı ve genç arkadaşlara çağrıda bulundu lütfen kumar oynamayın dedi.

Hasret Kımna Pelit köyde öldürülen ve cesedi tanınmaz halde bulunan kişinin Hasret Kımna’ya ait olduğu belirlendikten sonra Pelitli köyünde olaylar çıktı .İki kişiye seninle kaçacam dediği için bu iki kişiden biri öldürdü iddaası olduğu için bugün programa konuk edilen Şendoğan Avşar ortalıkta dolanan laflara açıklık getirecek Cinayeti ben işledim diye anlattığı doğrumu.

loading...

Bunlarıda Okuyunuz:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , ,
Bugün Eklendi: 4 Ocak 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


%d blogcu bunu beğendi: