5 Haziran Kısmetse Olur -29 Mayıs Kısmetse Olur- Turgay Tepe


5 Haziran Kısmetse Olur -29 Mayıs Kısmetse Olur- Turgay Tepe

Kısmetse Olur Bu Hafta Elenecek isimler Ayça ve Semih En çok yazılan iki isim ve Ayça ve Semih eleniyor.Haftaya 5 Haziran’da ise Nur ve Eser birinci oluyor ,En çok ismi yazılan isimler ise Tankut ve Dani olacak 5 Haziran’da bir isim eleniyor oda Tankut oluyor.

5 Haziran Kısmetse olur elenen isim Tankut Birinci olan isimler Nur ve Eser. Bu ara Eser Hande Yener  klip’inde oynadı yakında “MOR” isimli Klip yayınlanacak ve sürpriz isimleri göreceğiz Hande Yener klipinde oynayan Eser WEST,Nihal Candan ve Nazlı Kayaaslan. Bakalım Klip nasıl  olacak.

Turgay Tepe-Kısmetse Olur
Turgay Tepe-Kısmetse Olur

Yani kısacası 5 Haziran Kısmetse Olur Gelinler Evinde elenen olmayacak. Damatlar Evin’de TANKUT eleniyor. Ercan eve Geliyor Ercan Çiftçi Nur için geldiğini söyleyecek. Haftaya NUR ve BATUHAN kral ve kraliçe olacak.Nur ve Batuhan ödül olarak Tekne ile gezintiye çıkacak.Ali Sundu geri gelecek diye çıkan haberler yalan oldu yerine başka biri gelecek oda Ceyda için gelecek. Ceyda için Turgay diye biri gelecek Kuaför olan TURGAY TEPE ,Ceyda için geliyor.kısmetse olur turgay

Bunlarıda Okuyunuz:

İşte Aradığınız Konu  Hanife İle Umut Tekne Gezisi Resim Galeri
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , , ,
Bugün Eklendi: 29 Mayıs 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın