5 Ocak 2016 Esra Erol Melek ve Köksal

5 Ocak 2016 Esra Erol  Melek ve Köksal
5 Ocak 2016 Esra Erol  Melek ve Köksal ilişkisi ne oldu.Melek ile Köksal canlı yayında birbirlerini tanımaya çalışırken olumsuz yorumlar gelince Köksal Stüdyoyu terk edip gitmişti neler oldu Videomuzda programdan sonra.

Zehra ve Mustafa dün birbirlerini tanımak için ayrıldılar ama bugün sanki birbirlerinin anasını öldürmüş gibi geldiler Suratları beş karış gelen ikili tüm stüdyoyu kahkahaya boğdu. Mustafa çok seviyorum ama Kısmet Değilmiş dedi Zehra ise hiç bir şey hissetmiyorum ne yapayım sevmiyorum dedi ve altına yapmış kız çocuğu gibi durdu Mustafa ise ağladı ne olduysa artık bir günde. Zehra Kim ? Zehra ise facebook da yorumlar küfürler çok moralimi bozdu dedi.Locadan Zehra nın kamera arkasında konuştuklarını locadaki arkadaşları anlatınca ortalık kızıştı hala eski sevgilisini unutamadığını söyleyen Zehra ne yapmaya çalışıyor. Esra Erol Zehra Kim Zehra nın soyadı ne daha sonra sitemizde bulabilirsiniz.

esra erol Zehra

Programda sürekli bir sonraki güne kalan Ali Haydar ve Özlem ilişkisi ne oldu Aşkları bittimi Evlenecekler mi ayrılacaklar mı ? Melek ile Köksal  aşkı için Melek nasıl bir açıklama yaptı hepsi bugün 5 ocak Salı 2016  Canlı yayında.

Köksal kızarak Melek hanıma eyivallah çekip gitti. Melek ise bana açıklama yapmadan çekip gidiyor dedi. Köksal gidelim gezelim tanıyalım birbirimizi burada durmayalım demiş bakalım neler olmuş.

loading...

Bunlarıda Okuyunuz:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Bugün Eklendi: 5 Ocak 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


%d blogcu bunu beğendi: