6 Kasım Zuhal Topal ‘la Hakan, Seba -Naz ve Kerem

6 Kasım Zuhal Topal ‘la Hakan, Seba -Naz ve Kerem
6 Kasım Cuma 2015 Zuhal Topal’la programında Eğlenceli dakikalar yaşandı Seline Talip olarak gelen bir adam Deyim yerindeyse Herkesi Trolledi. Neredeyse tüm izdivaç ve yarışma programlarına katılan Korcan Cinemre ukala tavırlarıyla Selini Kızdırdı Paravanı Açtırmayan Selin Korcan’ı Uğurladı…

Hakan ve Seba  olayı için Hakan Canlı Yayına katıldı Seba ,Tuğba (Tuba) diye birini İnstagramda aşağılamış .Tuba ,Hakan beye  mazdem Seba’yı bu kadar tanıyorsun neden birlikte yaşadın demiş. Hakan ve Seba Ayrıldı olaylar büyüdü,Seba Sosyal medyada herkesi Haşlıyor ,Seba tüm yazışmalarını twitter da Facebookda,instagramda paylaşıyor. Hakan Eşi olarak ben Seba’yı çözdüm  önce haksız bulundum ama artık haklı buluyorlar dedi tüm ekip artık benden özür diledi Seba Hakkında Yanılmadım dedi.  Hakan ,Seba Hakkında Açıklama Yaptı.Boşanma davası açan hakan bir an önce boşanmak istiyorum Seba’ya haber yolladım çıksın gelsin bir an önce boşanalım diye Canlı yayında duyuru yaptı. Hakan bey Ben buraya Tuba için geldim dedi.İran’dan Seba adına özür dileyenler olmuş Zuhal Topal kimse Seba adına özür dilemesin dedi. Hakan bey şimdide Seba Hamileyim diyor yalan söylüyor dedi.

Bir Diğer gelişme 6 Kasım Zuhal Topalda Dürdane ve Adnan tartışması,İki adam Dürdane hanım için mücadele etti.Dürdane hanım ben izledim şok oldum Metin bey ben locaya oturmayacağım Artvine gideceğim dedi ama sözünde durmadı Locada otuyor dedi. Zuhal Topal’la 6 Kasım 2015 – Dürdane Ve Adnan Tartışması devam ediyor.

Kerem ve Naz Neler konuştu,Kerem ve Sevgi arasında aşk varmı .Naz hanım kerem ile Sevgi arasında bir şey yok inanmıyorum dedi.

 

loading...

Bunlarıda Okuyunuz:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Bugün Eklendi: 7 Kasım 2015

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


%d blogcu bunu beğendi: