7 Kasım Kısmetse Olur Final

7 Kasım Kısmetse Olur Final
Kısmetse Olur 5. Hafta Finali beklenmedik kazananlar oldu.Kızlardan  Ceyda koruma altına alındı. Çeki eline alan Ceyda Al Serhan Gör bak Bakalım Halk Kimin Yanında diye nispet yaptı.

Erkekler’de Emre Koruma altına alındı Halkın seçtiği Emre Teşekkür etti. Ceyda,Serhan’nın yüzüne karşı çeki uzatıp Al serhan Al dedi Serhan İse bir o kadarda ben vereyim sen sus adımı söyleme dedi.

Ceyda Ödülünü Adnan ile Paylaştı.Kısmetse Olur Yarışmasının Kazananları Emre ve Ceyda Ayça ile Adnan’ı yanlarına alarak Buz pateni yapmaya gittiler. Daha sonra birlikte izledikleri Buz pateni görüntüleri ile eğlenen yarışmacılar Bu akşam eleme heyecanı yaşayacakalr.7 Kasım Kısmetse Olur kim elenecek? Kimler Koruma Altına Alındı? Emre’nin teyzesi Ayça’ya hangi öğütleri verdi ? Emre’nin Teyzesi Ayça’ya açık giyiniyorsunuz ve oturup kalkmasını bilmiyorsunuz dedi. İyide Hanım Teyze orda karışık kuruşuk Erkekler ve Kızlar her hafta biri birine aşık oluyor kavgalar, sataşmalar Pazardan Eş alır gibi birbirleri ile yarışıp kimin elinde kalırsa der gibi Eş seçiyorlar sende gelmiş bizim Aile yapmıza uymuyorsunuz diyorsun. Maşallah Ne kadar Törelerine uyan bir kadınsın:) bakalım görelim Kısmetse Olur’da bu hafta kim kime Talip olacak. kim Elendi Kimler geldi.         CEYDA KIRICI FOTO 

loading...

Bunlarıda Okuyunuz:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , , , ,
Bugün Eklendi: 7 Kasım 2015

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


%d blogcu bunu beğendi: