7 Ocak Evleneceksen Gel #evleneceksengel – Gamze

7 Ocak Evleneceksen Gel #evleneceksengel – Gamze
7 Ocak 2016 Seda Sayan ve Uğur Arslan Evlenceksen gel  #evleneceksengel  Tayfun ve Gamze kıyafet tartışmasına babası da katıldı.Tayfun mini etek ve tayt giymesini ve uzak akrabalarına  gitmesini istemediğini  söylemiş ve tartışmalar büyümüş. Gamze ve Tayfun ilişkisi Aşırı kıskançlık yüzünden mi bitti ? Gamze’nin annesi de canlı yayına bağlanıp Tayfun oyun oynuyor Kızımı ona laik görmüyorum dedi babası verse bile ben Engel olurum dedi.Tayfun kendisini kaybeden bir insan dedi ama Tayfun sinirli olduğunu kabul etmedi ayağa kalkıp bağırarak sinirli sinir li ben Sinirli değilim yalan söylüyor dedi  🙂 Gamze ise Annecim sen kendini üzme ben zaten Tayfun’a bakmam dedi.Gamze’nin son açıklaması “Ben çok inatçıyım ne olursa olsun asla Tayfun’a dönmem” dedi.

Okay ve 31 Yıldır görmediği annesi canlı yayında buluşuyor. Locanın iki Genç ismi Nurullah ve Zeynep ‘in herkesi şaşırtacak kararı ne ? 31 Yıllık Anne özlemi Canlı yayında son bulacak mı sorusuna Seda Sayan ne oalcak Tabi annesi son bulacak diye kesin konuştu.

Müjdat ise Talibi Nursel hanımı ağırladı iyide e benim hanım kızım Nursel adam yani Müjdat nereliydi bilmiyorum ama tipi Lahmacuncu senin gibi zayıf kızı ne yapacak az etli butlu olman lazımdı 🙂 Müjdat talibine evlendim boşandım bir tane çocuğum var beni taşıyabilimirisin dedi Nursel hanım evet dedi ama taşıyamaz kız zayıf 🙂 Nursel ise illa sizi kaldırırım diye üstüne basa,basa söyledi.

Aday evinde Yusuf yüzünden kavga çıktı.  Neslihan ve Melek Yusuf kavgası  Estetik ameliyatı Yusuf için yaptıryorum diyen Melek neden Neslihan ile kavga etti.

 

 

loading...

Bunlarıda Okuyunuz:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , ,
Bugün Eklendi: 7 Ocak 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


%d blogcu bunu beğendi: