8 Ocak 2016 Esra Erol – Ali Haydar Özlem Hakkında Açıklama…

8 Ocak 2016 Esra Erol  – Ali Haydar Özlem Hakkında Açıklama…
8 Ocak 2016 Esra Erol  Selçuk bey’in Sosyal medyada tanışıp ve görüştüğü kişi canlı yayına bağlandı ve konuştu Selçuk bey kendisini beğendiğini söylemiş ve gelen taliplerine olumsuz cevap vereceğini söylemiş .Sabiha hanım Selçuk beye talip olduktan sonra olanlar oldu  başına gelmeyen kalmadı. Ekran karşısına çıkıp Facebook yada herhangi Sosyal medya hesaplarında arkadaşları çoğalıyor gelenlere de yok diyorlar. Selçuk tüm locadan yediği darbe sonrası tipi kaydı 🙂 Selçuk kurtulamayacağını anladığı an Birbirimizi kırmayalım güzel bir program yapalım deyip kıvırdı.

Melih İse Talibi Melisa ile tanışmak için paravana oynayarak geçti. melisa gelirken Gel Barışalım artık şarkısını söylerek geldi Dalları kiraz basmış öyle dedi Dilcan ise gülümseyerek izledi.Melisa ise Annesi babası ayrı ve Öz annesini 3 Aydır lı tanıyormuş.

Ali Haydar Televizyon Sunucusu olan Özlem Demir ile Neden Ayrıldı. Ali Haydar Özlem ilgili yapacağı ve Yaptığı açıklamalar nedir.

İbrahim ve Luvrita Görüntüleri ,İbrahim ve Luvrita nerede görüntülendiler .Ebru İbrahim ve Luvrita hakkında ne açıklamalar yaptı.

Luvrita ve İbrahim Canlı Yayında

 

loading...

Bunlarıda Okuyunuz:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Bugün Eklendi: 8 Ocak 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


%d blogcu bunu beğendi: