9. Hafta Elenen İsimler Kısmetse Olur

9. Hafta Elenen İsimler Kısmetse Olur
5 Aralık Kısmetse Olur da 9. Hafta  Final’i Kim Elendi.

Dün Ayça ve Erdem halk tarafından koruma altına alınmıştı,bugün ise Gelin ve Damat Adayları koruma altına birer kişi seçtiler.Cansel ve Erdem aşkı bitti hemen geri vites yapıp Melis ve Erdem tekrar birlikte oldular Cansel ise Eser ile devam etti.Bu hafta Aşklar ilişkiler çoğaldı Mehtap ile Murat, Daniela ile Tankut yollarına devam ediyor.Rizeli Hazal Fatma ve Ercan ne yaptılar belli değil Serhan ve Duygu Boşta. Ne kadar Sahte bir program olsa da Birbirlerini tanımayan yarışmacılar denilse de İnternet te her yerde Youtube de Facebook da sosyal medyada programdan önce çekilmiş fotoğrafları ve videoları olsa da Hala bu yarışmacılar birbirlerini ilk defa görmüş gibi bir birlerini ve bizleri kandırıyorlar.Neyse isleniyorsa bizde yazacak birşeyler bulabiliriz çaktırmayın inanmış gibi yapalım.

Seda hanım Eğer Eser gelemeseydi ne olurdu sorusuna Mehtap cevap verdi,Eser gelmeseydi de Adnan Gelseydi  Cansel Adnan’a dönerdi diye cevap verdi.

Bu hafta Gelin adayları Erkeklerden Emre ‘yi Koruma altına aldılar.Damat adayları ise Melis i Koruma altına alındı .

Geçen hafta değişen kurallar sebebi ile 10.000 TL yi alırsa o evden biri elenmeyecek. yani bir kişi dışardan gelecek.

Elenen Damat Adayı : Serhan Oldu

Elenen Gelin Adayı: Duygu ve Hazal Fatma Sona Kalan isimler Oldu ve Hazal Fatma elendi.

Ama 10000 TL yi Ayça kazanırsa Hazal evde kalacak Erdem 10.000 Tl yi kazanırsa Serhan Geçen hafta olduğu gibi Evde Serhan kalacak.Geçen Haftaki gibi oldu Serhan Evde kaldı. Eve Yeni Gelen Gelin adayı Kim olacak? Eve yeni gelen gelin adayı Serhan’a seni sevmiyorum yüzün çok asık dedi Daniela yada seni hiç sevmiyorum dedi bu gelin adayı kim?

Yeni Gelin adayı Nurçin Hanım

loading...

Bunlarıda Okuyunuz:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , , ,
Bugün Eklendi: 5 Aralık 2015

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


%d blogcu bunu beğendi: