9 Kasım 2015 Esra Erol – Senden Çocuğum Olsun İstiyorum :))

9 Kasım 2015 Esra Erol – Senden Çocuğum Olsun İstiyorum :))
9 Kasım Evlen Benimle Esra Erol Geçtiğimiz Hafta Duygusal anların bollukta olduğu Esra Erol Evlen benimle Ali Haydarın Babası İle Buluşması Hem Sevinç Hem Hüzün Gözyaşları döktürdü. 9 Kasım Esra Erol Eski Manken Nadide Hanıma Sürpriz talibi kim? Vildan Hanım ve İbrahim bey buluşmasında şok İbrahim bey Vildan Hanımdan Ne istedi? Ali Haydar babası ile buluştu ,Hafta sonu neler yaptılar neler yaşadılar Esra Erol’da .

Yeni Damat Adayı Oktay Bey 58 Yaşında Bana talip olacak bayan 34 ve 39 yaş arası olması lazım 40 olmaz dedi.   Ayça ve Ahmet, Ali Haydar Ve Babası,Melek hanım,Bahar Hanım,Hanife Hanım,Aslı Hanım,vildan Hanım,İbrahim Bey, Yıldırım bey,İsmet Bey Talipleri .

Bahar Hanıma Gelen Talip Murat Bey Söylediği Şarkı ile herkesi Güldürdü, Ne söylediği belli bile olmayan Murat Beye Bahar Hanımın Cevabı ne olacak? Murat Bey Tokatlı İstanbul’da yaşıyor. Bahar Hanım Olumsuz cevap verdi ve Murat Beyi  Uğurladı.  Murat Bey Senden Çocuğum Olsun İstiyorum Şarkısı Sayfanın Altında İzleyebilirisiniz. Daha Sonra Vildan Hanım Paravana Geldi. Karar Anında Vildan Hanım Yalnız geldi İbrahim bey ile olmadı dedi .Nazik ve Kibar ama olmadı dedi.Çocuk isteyen İbrahim bey 40 Yaşından sonra doğum yapan hanımlarda sorun oluyor diye olumsuz cevap vermiş. Ayça Hanımdan Şok Açıklama Ayça Neler anlattı ? İclal Hanıma Talip gelen Mehmet Bey Anam şiirini okudu. Annem Şiiri.


Senden Çocuğum Olsun İstiyorum – Esra Erol Murat paylaşan: zeyneptaskin

 

 

 

loading...

Bunlarıda Okuyunuz:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , , , , , ,
Bugün Eklendi: 9 Kasım 2015

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


%d blogcu bunu beğendi: