9 Kasım Kısmetse Olur – Kırmızı Oda Konuşmaları

9 Kasım Kısmetse Olur – Kırmızı Oda Konuşmaları
9 Kasım Kısmetse Olur Tankut ve Duygu Kırmızı odada neler konuştu? Murat benim nikahlı Kocam değil Bende Murat ‘ın nikahlı karısı değilim dedi. Cansel ve Sercan Kırmızı odada neler konuştu? birbirlerine bir fırsat vermek isteyen çift duygusal anlar yaşacakmı?. Kırmızı Odada Ayça ve Emre Neler Konuştu Ayça Emre’yi öpünce  Emre Ayça’ya yapma Ayça Görecekler kıskanacaklar ruj izini  dedi.  Yeni gelen Gelin Adayı Sermin İse  Kızlara Siz beni Kovamazsınız Beni Eler ise Erkekler Eler dedi.

Yeni gelen Damat Adayı Karslı Önder ise Ceyda için geldiğini söylemişti ama durum değişebilir. Maço Tavırlarıyla Serhan’a Rakip gibi görülen Önder ve Serhan Arasında geçen konuşma ise ceyda için Geldiysen Sonuna kadar destek olurum oldu.

Serhan Kırmızı Odaya Melis’i çağırdı kendisine sözüm olduğu için çağıryorum saygı çerçevesinde konuşcam Ercan Benim kardeşim dedi.Melis Serhan’a sana talibim dedi Seni Daha çok tanımak istiyorum diyen Melis çok heyecanlıydı. Yeni gelen adayı Sermin’e Akıl veren diğer kızlar özellikle Ayça Serhan Açık giyinmeyi sevmez diye uyardı.

Yeni Gelen Gelin Adayı  Adı ve Soyadı : Sermin Temiz 

Yeni Gelen Damat Adayı  Adı ve Soyadı: Önder Seyhan

 

 

 

loading...

Bunlarıda Okuyunuz:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Bugün Eklendi: 9 Kasım 2015

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


%d blogcu bunu beğendi: