9 Kasım Müge Anlı – Akçaabat ve Çarşamba Cinayetleri

9 Kasım Müge Anlı – Akçaabat ve Çarşamba Cinayetleri
9 Kasım 2015 Müge Anlı İstanbul’sa Kaybolan ABİT SAYIN  72 Yaşında Böbrek Hastası Hastaneden Çıktıktan sonra Kaybolmuş. Fatih Haseki Hastanesinde Kaybolmuş Görenlerin Bilgi vermesini  istediler. ikinci Konuk Mustafa  Annesini Arıyor Sinop Boyabatlı Zehra  ERMİŞ’i Arıyor. Mustafa AÇKALMAZ Babası Hasan GENÇ, babası Hasan Genç  Vefat  etmiş .Şuanda Hiç Tanımadığı Annesini Bulmak için Müge Anlı – Tatlı Serte Katılmış. Sinop BOYABAT Zehra ERMİŞ .  Bir Diğer Kayıp ise Hüseyin bey Elbistan ‘da kaybolan oğlunu arıyor. 14 yıl önce Kahramanmaraş Elbistan’da çıkmış ve o günden bügüne kayıp. Ahmet Çetin Sevdiği Kız ‘ı Ailesi ile tanıştırmak istedi Yaşanan probleme sinirlenip evi terk etti ve 14 Yıldır Kayıp Hüseyin Çetin Oğlu Ahmet Çetin’i Bulmak için Müge Anlıda.

Eşinin Adı Sakine Turacı Yasak Aşk dedikodularına karıştı kendisi Ormanlık alanda Ölü Bulundu .Samsun Çarşamba’da Fidanlık alanda cesedi bulunan Bekir TURACI,  neden ve Kim tarafından öldürüldü. Müge Anlıda.  9 Kasımda Müge Anlı  Önemli  Kesik Tüfek ile öldürülen Bekir Turacı Dosyası Canlı Yayında. Nazmiye Çam Trabzon Akçaabat ‘ta kaybolduktan 5 gün sonra ölü bulunan Nazmiye Çam Cinayeti hakkında önemli tanıklar Müge Anlıda. Şimdiye kadar hiç konuşmamış teyze,hala,kız kardeş Canlı yayında konuşacak. 9 Kasım Müge Anlı İzle ‘yebimek için birazdan eklenecek video .

9 Kasım Müge Anlı Bekir Turacı cinayeti ile ilgili Konuşan Fırat’a Tüfek satan Kişinin Babası Yaşar Bey  Kısa Tüfekle İlgili Bildiklerini anlattı . Yaşar bey Oğlum Tüfek İsteyen Biri Var dedi ava gidecekmiş Tüfek lazımmış Alıcı kişi Fırıncı Fırat adlı kişiymiş. Fırat Bu Tüfeği  aldıktan sonra Kestirmiş Kısa Tüfek Olayı Bu şekilde Ortaya çıktı. Cinayette Kesik Tüfek davası    Yaşar bey Tüfek kesilmişte olsa ben tüfeğimi tanırım dedi.  Sakine Turacı İle Adı aşk dedikodusuna karışan Fırat’Aldığı tüfeklemi öldürdü Bekir Turacı’yı ?

Fırıncı Fırat,Sakine Turacı,Bekir Turacı,Havva çam,Nazmiye Çam,Ahmet Çam,Akçaabat,Çarşamba. Tütün Damı Nerede

loading...

Bunlarıda Okuyunuz:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Bugün Eklendi: 9 Kasım 2015

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


%d blogcu bunu beğendi: