9 Mart Esra Erol Ali Haydar ve Esra

9 Mart Esra Erol Ali Haydar ve Esra
9 Mart Esra Erol Ali Haydar ve Esra  ilişkisi bitti. Ali Haydar sürekli fikir değiştirerek Özlem ve Esra arasında mekik dokumuş daha sonra Özlem Demir ile ayrılıp tekrar Esra ile birlikte bir yola çıkan ve bu arada tekrar Özlem Demir ile görüşüp Özlemden olumsuz cevap alınca Esra ya aşık olduğunu söylemişti. Esra Erol ise Ali Haydar’a inanmadığını söylemişti ve bakıp göreceğiz demişti ve olan Oldu ALi Haydar Fransa lı Esra ile Olmaz diye tekrar ayrıldı. Esra’nın annesi hakkımı ALi Haydara helal etmiyorum ve artık karışmıyorum ilişkilerine dedi.

"SPONSOR REKLAM"

Ali Haydar Eş arqamaya gelmişti programa daha sonra Esra Erol Ali Haydar’ın babasını bulup Ali hAydar ile kavuşturdu Saf temiz çocuk diye ekranlarda tanıtılan Ali Haydar sonra aşırı ilgiden mi yoksa içindeki şeytandan mı neden olduğu bilinmez kendini bulunmaz hint kumaşı sanıp biraz azıttı gibi.

İşte Aradığınız Konu  Esra Erol Serdar - Serdar kim ?
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Bugün Eklendi: 9 Mart 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


Genc erkekler bir birleri ile sevisip sikis yaparken aldıklari zevki ve mutlulugu başka bir seyde bulamadıklarını ifade ediyorlar. Aletlerine tutkulu bir sekilde sakso cekip kaldırdıktan Sikişsonra sirasi ile anal sikis yapan genc erkekler bu sayede orgazm olup mutlulugu yakalıyorlar. Bu kategori altında daha once gormediginiz ve izlemediginiz en seckin porno sikis videolarını bulacaksiniz.
Araç çubuğuna atla