9 MArt Kısmetse Olur Adnan ile Ceyda Ayrılış :)

9 MArt Kısmetse Olur Adnan ile Ceyda Ayrılış :)
Kısmetse Olur  Ceyda ve Adnan #Adcey tamamen bitti. Adnan ve Ceyda konuşurken Ceyda Adnan’a ayrılmamak için yalvardı. Emre ile Hazal ise neredeyse kırk yıllık sevgili gibiler Mehtap’ta bu soruyu sordu neden aşkınızda sorun yok sanki birbirinize daha önce aşıkmışsınız gibi sorular sormaya başladı. Hazal geldiği zaman Sosyal medyada Hazal ile Emre daha önce birbirlerini tanıyorlar hatta sevgililer diye dedikodu çıkmıştı ve Bu soru Hayranlar tarafından sorulmuş ve öyle birşey olmadığını söylemişlerdi. Peki neden bugün mehtap bu konuyu açtı Hazal ile Emre ifşa olacak da yerini mi yapıyorlar.

Ali Sundu ise Mehtap ile kırmızı odada konuştu Mehtap ile Murat’ın son durumlarını sordu.Murat ise Mehtap ile ilişkisinin tamamen bittiğini söyledi.  10 Mart Kısmetse Olurda neler olacak. 14 Mart 13 MArt ‘ta yeni gelecek olan kız Cansu ‘diye söyleniyor ama adı henüz net değil tek bilinen Mavi Saçlı kız olduğu Oda gelip Tankut ile bir yola gireceğini söyleyecek ama Tankut Daniela ile olan ilişksini unutamadığı için bu teklifi red edecek.

Bu arada Adnan ile Ceyda ayrılık anı çok hüzünlü olmuş ud çalıyor Ceyda zırlıyor pardon ağlıyor Adnan’a seni çok seviyorum diye sızlanıyor Adnan ise oradan kalkıp Ceydayı terk ediyor ühü ühü hühü 🙂

Bu arada Hazal ise Yarım oyunculuk sergileyip neler olduğunu anlatmaya çalışıyor .Hazal İle Emre Eskiden birbirlerini tanıyorlar mı?

 

 

 

 

 

loading...

Bunlarıda Okuyunuz:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , ,
Bugün Eklendi: 9 Mart 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


%d blogcu bunu beğendi: