9 Ocak Kısmetse Olur Kim Elendi – Sunucu Seda Akgül

9 Ocak Kısmetse Olur Kim Elendi – Sunucu Seda Akgül
Yine geldik bir haftanın sonuna ve tüm yarışmalarda olduğu gibi bu hafta sonu cumartesi geceleri final gecesi  Kısmetse Olur ‘da Eleme Gecesi. Ayça’nın elenmesi ile boşluğa düşen Emre yeni bir aşka yelken açıyor derken Nur ile yollarını ayırdı. Bir şey hissetmediğini söyleyen Emre ,Nur’un evli  olduğunu saklaması ve daha sonra söylemesinin de etkisi olduğunu söyledi. Murat ve Mehtap ilişkisi ise Murat’ın ilgisiz davrandığı ve Romantik olmamasından şikayetçi. Murat ise Mehtap inanmıyor diye böyle düşünüyor dedi.

      KANAL D CANLI 

“Kısmetse Olur”  sunucusu  Seda Akgül Bugün ‘de giydiği kıyafetler ile göz doldurdu . Seda Hanım Sunucu olduğu izdivaç programında gelin adaylarından bile çok taliplisi olurdu yarışmacı olsaydı. Seda hanım 1971 Ankara Doğumlu Sert bir sunuş şekli var kime sinirli ise onu açık açık olmasada hareketleri ile çok belli ediyor ve düşman gibi oluyor yoksa bana mı öyle geliyor. Bu Arada Sunucu Seda Hanım sosyal medyada Ayça gelecek mi ? Ayça geri gelse de Emre kabul eder mi diye soranlara cevap olarak Ayça’yı getirsek artık bu saatten sonra olmaz dedi.

Peki Bu Hafta kim elenecek Kısmetse Olur 9 Ocak Eleme  Final gecesinde kimler elendi  ? Yeni gelecek Surpriz çift kim olacak de anlamadığım taraf 8 erkek 7 kadın olacak demişlerdi ama her hafta bir kişi eleniyor yoksa o kuralda mı değişti gelin ve damat adaylarından  birer kişimi elenecek. yoksa 9-8 romen havasımı olacak neyse göreceğiz. Kısmetse Olur Melek dedikleri kişi gelecek mi acaba.

loading...

Bunlarıda Okuyunuz:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , ,
Bugün Eklendi: 10 Ocak 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


9 Ocak Kısmetse Olur Kim Elendi – Sunucu Seda Akgül (1 Yorum)

  1. 9 Ocak 2016 Cumartesi aksam? ekrana gelecek olan “ K?smetse Olur Haftan?n Finali ”nde hem bayanlardan hem de erkeklerden bir yar?smac? eve veda edecek.

%d blogcu bunu beğendi: