Evden eve nakliyat sitemiz istanbul ilçelerindeki. Firmalarin listesi icin lutfen ziyaret ediniz. gaziosmanpaşa evden eve nakliyat bahçelievler evden eve nakliyat kağıthane evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat halkalı evden eve nakliyat

Akıllı Sayaç Kartına Nerede Dolum Yapabilirim Maski ?

Akıllı Sayaç Kartına Nerede Dolum Yapabilirim Maski ?
Malatya,Maski akıllı su sayacı nerede doldururum derdi bitmek bilmiyor.Sadece hafta içi mesai saatleri içinde doldurulabilen bu çok Akıllı sayaç kartı başa bela oldu.Bir çok ev sahibinin tercih ettiği kiracı su borcu bırakmadan gidebilmesi için evlere takılan akıllı sayaç .Akıllı Sayaç Malatya’da nerede doldurabilirim Akıllı Sayaç KArtına nerede yükleme yapabilirim diye bir çok insan internette araştırma yapıyor ama nafile.Sadece Belediye binası önünde Akıllı Sayaç Kartı ATM ‘sinde avans varsa onu doldurabiliyorsunuz yoksa ıslak mendil tek çözüm yada yakın bir akrabaya gidebilirsiniz. Utanıyorsanız eğer tuvalet konusunda işte o biraz sıkıntılı .Bakalım bu Akıllı Sayaçlara yükleme yapabilmek için Su sayacın adı gibi Akıllı bir çözüm üretebilecekler mi.Arkadaş Akıllı diyorsun sayaç yapıyorsun en ihtiyaç duyulan bir konuda tek şans  veriyorsunuz. Ula yapın bir sayaç banka kartı ile kredi kartları ile hatta otobüs kartları ile bile doldurma şansı olsa daha Akıllı olmaz mı ?

“Elektronik Akıllı Su Sayacı Sistemi” Akıllı Sayaç Nedir bildiğimiz su borusuna takılan ve o kadar akıllı ki Atık suyu bile kat kat daha fazla hesaplayan bitince “Hadi ben Akıllıyım Sende Akıllısan Doldur Beni” diyen makinedir. 

loading...

Bunlarıda Okuyunuz:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , , , , , , , ,
Bugün Eklendi: 29 Haziran 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın