Ali Haydar ve Özlem Demir – Özlem Youtube Şiir

Ali Haydar ve Özlem Demir – Özlem Youtube Şiir
Esra Erol Evlen benimle her zamanki gibi yaşananlar olaylar Türkiye’nin gündemine oturuyor.

Meşhur Ali  Haydar‘ımıza yine Meşhur  bir talip Özlem Demir Talip oldu ve bugün nişanlanacaklarını açıkladılar.Reklam aşkı diye yorumlanan bu durum Ulusal ve Yerel basında konu oldu Bir Kanal’da şiir programı sunan Özlem ,Ali Haydar’ı reklam için seçtiği de öne sürülüyor. Neden Ali haydar ? Evlenmiş boşanmışsın tamam bu normal her insanın başına gelir tabi ki evlenmek hakkında  çevrende o kadar olgun  insan varken neden daha dün babasını bulmuş  nerede ne yapacağı kimle kalacağı neler yaşayacağı belli olmayan Türkiye2nin gözü önünde olan Evlendirme programında eş arayan birini seçtin ?

Buram ,buram reklam kokduğu belli bu aşkın Youtube video kanalında birçok şiir videosu bulunan Ali haydarın talibi Özlem Demir Esra Erol da Locadaki Ali Haydar’ın sevenlerine ne hesap verecek bakalım Nişanlanacaklarını duyuran çift bir kaç hafta sonra neler söyleyecekler Ali Haydar daha sonraki günler stüdyoya gelip ağlayarak Esra Aba Özlem’i kaybettim her şey yalanmış hüngür hüngür ağlayacak mı?

Yada Ali Haydar’ın Özlemi Esra Erol’da Ali ile ayrıldıktan sonra Adam Sanmıştım Şiir’inimi okuyacak .

Umutlarımın katili çıktın Hep yarım Sevdin Yarım bıraktın sevgimi falan diyecek :)) bekliyoruz artık Bizimde ne adam bildiğimiz karagözlüler çıktı.

Ali Haydar ve Özlem aşkı Özlem’in söylediği bu şiir gibimi bitecek?

Özlem Demir Kimdir?  TIKLAYINIZ 

loading...

Bunlarıda Okuyunuz:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , ,
Bugün Eklendi: 22 Aralık 2015

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


%d blogcu bunu beğendi: