Ameliyatsız yüz germe işlemi nedir?

Ameliyatsız yüz germe işlemi nedir?
Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Prof. Dr. Hüseyin Borman cevaplıyor; Ameliyatsız yüz germe işlemi nedir?

Odaklanmış Ultrason teknolojisi kullanan HIFU cihazları sayesinde şişlik, morluk ve ağrı olmadan yarım saatte yüz dokularının sıkılaştırılması ve gençleştirilmesi sağlanmaktadır. Yüzde kollajen yapımı uyarılmakta ve 3 ay kadar gençleşme süreci devam etmektedir. Sonrasında 1-2 yıl kadar etkinliği sürmektedir. İdeal olarak senede bir kez, tek seans olarak yapılmakta ve sonuç hemen ortaya çıkmaktadır. İşlem sonrasında kişi rahatlıkla işine veya sosyal ortamına dönebilmektedir., Ameliyatsız yüz germe işlemi nedir? esekadam.com farkıyla sizlerle.

"SPONSOR REKLAM"

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Bugün Eklendi: 17 Şubat 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


Genc erkekler bir birleri ile sevisip sikis yaparken aldıklari zevki ve mutlulugu başka bir seyde bulamadıklarını ifade ediyorlar. Aletlerine tutkulu bir sekilde sakso cekip kaldırdıktan Sikişsonra sirasi ile anal sikis yapan genc erkekler bu sayede orgazm olup mutlulugu yakalıyorlar. Bu kategori altında daha once gormediginiz ve izlemediginiz en seckin porno sikis videolarını bulacaksiniz.
Araç çubuğuna atla