Anastasia Thsilimpou Kösem Sultan Bir Yunan

Anastasia Thsilimpou Kösem Sultan Bir Yunan

Kösem için Yunan oyuncu

Sultan Ahmed karakteriyle başarılı, genç oyuncu Ekin Koç kamera karşısına geçerken; Kösem Sultan’ın ilk gençlik yıllarını ise Yunanistanlı oyuncu Anastasia Thsilimpou canlandırıyor. Diziden aylık 30 bin TL alacak olan Anastasia’ya Yunanistan’da dizi ve reklam teklifleri yağıyor. Kösem karakteri için seçmelere katılan ve başarılı bir performansı sergileyen Thsilimpou, daha önce sinema, tiyatro ve reklam filmlerinin yanı sıra önemli Yunan dizilerinde de rol aldı. Lise üçüncü sınıf öğrencisi olan genç oyuncu, Kösem karakteri için Türkçe öğrenmeye başladı.

KÖSEM SULTAN’DA KİM KİMDİR

Genç oyuncunun menajerlik şirketi ‘Türkiye ve Yunanistan’dan iyi teklifler aldık, bazılarını kabul edeceğiz’ dedi. Henüz lise öğrencisi olan Anastasia Thsilimpiou, Yunanistan’ın küçük yıldızlarından biri.
Önce bir modellik ajansına kaydolan Anastasia, daha sonra reklam filmleri için kamera karşısına geçti. Sonra da dizi oyunculuğu macerası başladı. Henüz 8 yaşındayken rol aldığı Melek Kalbi dizisiyle onu bütün Yunanistan tanıdı. Anastasia Tsilimpiou tiyatroda da oldukça başarılı bir oyuncu.

Daha yayınlanmaya başlamadan merak uyandıran Muhteşem yüzyıl Kösem Sultan adlı dizi, şimdi de kadrоsuna katılan genç Yunan oyuncuylа gündemde.

İlerleyen bölümlerde Beren Saat’in canlandıracağı Kösem Sultan karakterinin gençlik yıllarını oynayacak olan Anastasia Thsilimpou daha şimdiden seyircinin büyük ilgisini çekti. Biz de 17 yaşındaki oyuncuyu biraz daha yаkından tanıyalım istedik.

Henüz lise öğrenimi gören Anastasia Tsilimpiou, ülkesinin küçük yıldızlarından biri. Önce bir modellik ajansına kaydolan Thsilimpiou daha sonra reklam filmleri için kamera karşısına geçmeye başladı.

Sonra da dizi oyunculuğuna başladı. Henüz 8 yaşındayken rol аldığı Melek Kalbi sayesinde onu bütün Yunanistan tanıd

Anastasia Thsilimpou “Kösem Sultan” Resim Galerisi

[flagallery gid=6 skin=minima_jn]

İşte Aradığınız Konu  Esra Erol Çağrı ve Sevgi Neler Söyledi - Bahar İle Mehmet Sosyete Gülü
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , , ,
Bugün Eklendi: 6 Ekim 2015

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


Araç çubuğuna atla