Anneliğin yeni hali!

Anneliğin yeni hali!
‘Dünya değişiyor ’, klişe bir söz gibi görünse de içinde birçok anlamı barındırıyor. Bu değişimin içinde, yeni jenerasyon anneler ve çocuk yetiştirme tarzları da bulunuyor. İşte yeni nesil anneler… Yeni nesil genç annelerin çoğu teknolojiyi iyi bilen, açık görüşlü ve korumacı yapıda. Modern yaklaşımlarla çocuklarını yetiştirmek istiyorlar. Her jenerasyonda olduğu gibi yeni nesil anneler de kendi yetiştirilme biçiminden farklı olarak, çocuğunu kendi tarzıyla yetiştirmek istiyor.
Sosyal medyada paylaştıkları bebek fotoğrafları, çocuk partileri organize etmeleri, annelikle ilgili blogları takip etmeleri ve küçük bebeklerini dünyaya farklı bir pencereden bakmaları için cesaretlendirmeleri kimilerini şaşırtsa da harika çocuklar yetiştireceklerini gösteriyor.

İşte yeni jenerasyon anneler:
İyi bir sosyal medya kullanıcısı olan yeni nesil anneler, Facebook’ta duyurana kadar resmen hamile sayılmadıklarını biliyorlar. Bu yüzden bebek beklediklerini anlamlı bir fotoğraf, illüstrasyon ile paylaşmaları gerekiyor. Bebeklerini en sağlıklı besinlerle büyütmek için tamamen doğal, glutensiz ve GDO’suz bebek mamalarını tercih ediyorlar. Eğer bebeğine aldığı besinlerin sağlıklı olduğundan emin olamıyorsa, evde kendisi hazırlıyor., Anneliğin yeni hali! esekadam.com farkıyla sizlerle.

loading...

Bunlarıda Okuyunuz:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Bugün Eklendi: 18 Mart 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


%d blogcu bunu beğendi: