ASELSAN “KORAL” Radar Bozucu Üretti.

ASELSAN “KORAL” Radar Bozucu Üretti.
İnternet’te En Çok Aranan’lar arasında bulunan bir kaç kelimeden biride Ülkelerin savaş gücü,Askeri gücü,Hangi Ülkelerin kaç savaş Uçağı var hangi ülke daha güçlü kim kimi yener gibi kelimelerdir.Türkiye Bu aramalara yeni bir güç daha kattı ASELSAN .yüzde yüz yerli olarak Türk mühendisleri ile KORAL Mobil Elektronik Harp sistemi tasarladı.

KORAL Harp Sistemi Ne işe yarar. Koral Radar karıştırıcı olarak tasarlandı ve üretildi.KORAL 100 kilometrelik bir alanda radar karıştıryor ve sistemleri etkisiz hale getiriyor.KORAL’ın görevi kör etmek,Uçak,Tank.Helikopter ve füzeleri Kör ediyor radarlarını bozuyor ve istediği yöne saptırıryor.Bazı Rus yetkililer ise Birleşmiş Milletler gereğini yapmalı Koral Çok Tehlikeli diye Uyarı yaptı.

Koral Aselsan yapımı Tamamen Türk Mühendislerin ürettiği Radar Bozucu olarak Korku Saldı ve İlk olarak Suriye Sınırına Yerleştirildiği Öne sürüldü.Rus Uçakları ,Türkiye Sınırına yaklaştıkları zaman KORAL’ın güçlü sinyalleri etkisi altına kaldığından bölgeden hemen uzaklaştığı haberleri şimdiden gelmeye başladı. KORAL nedir ,Koral Ne işe Yarar, Koral resimleri Aselsan Koral

KORAL VİDEO

loading...

Bunlarıda Okuyunuz:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , ,
Bugün Eklendi: 25 Şubat 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


%d blogcu bunu beğendi: