Evden eve nakliyat sitemiz istanbul ilçelerindeki. Firmalarin listesi icin lutfen ziyaret ediniz. gaziosmanpaşa evden eve nakliyat bahçelievler evden eve nakliyat kağıthane evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat halkalı evden eve nakliyat

Atalay Filiz Seri Katil İzmir’de Yakalandı.Nasıl Yakalandı?

Atalay Filiz Seri Katil İzmir’de Yakalandı.Nasıl Yakalandı?
Atalay Filiz Seri Katil İzmir’de Yakalandı. Atalay FİLİZ İzmir,Menderes’de bir parkta yakalandı.Vatandaşların ihbarı ile yakalanan Seri Katil bilinen 3 kişinin cinayeti ile ilgili aranıyordu.Müge Anlı’da sürekli Resimleri gösterilmiş hatta insan kaçakçılarının bile canlı yayına bağlanması ve Atalay Filiz’i biz kaçırmayız demesi gündeme oturmuştu. Seri Katil Atalay Filiz  yakalandı mı? Nasıl Yakalandı Nerede Yakalandı ? Aradan geçen sürede çok sayıda ihbar geldi. Bütün ihbarları titizlikle değerlendiren polis, Atalay Filiz’i bugün İzmir’in Menderes İlçesi’ndeki bir parkta yakaladı. Gözaltına alınan Atalay Filiz, emniyete götürüldü.

ATALAY FİLİZ YAKALANMA VİDEO

Atalay Filiz Nasıl Yakalandı

GÖÇMENLERLE YUNANİSTAN’A GEÇMEYE ÇALIŞTIM”

Filiz’in İzmir’de en son görüldüğü 31 Mayıs tarihinden beri Özdere’de arazı’de yaşadığı öğrenildi. Filiz ilk ifadesinde göçmenlerle birlikte Yunanistan’a geçmeye çalıştığını ancak bunu başaramayınca yeniden Menderes’e dönmek için yola çıktığını söylediği öğrenildi.

İLK İFADESİNDE KURBAĞA YİYEREK YAŞADIĞINI SÖYLEDİ, ÜZERİNDEN 4 SAHTE KİMLİK VE 3 EHLİYET ÇIKTI!

3 kişinin katıl zanlısı, ilk ifadesinde, çevredeki bitkileri ve kurbağa yiyerek yaşadığını söyledi. Bu arada Filiz’in üzerinde sahte 4 nüfus cüzdanı ve 3 ehliyetin bulunduğu da belirtildi.

ÇOCUKLUĞUNDAN GÜMÜLDÜR’Ü BİLİYOR!

İzmir’e kaçtıktan sonra belde olan Gümüldür’e gidip burada saklandığı ortaya çıktı. A Haber Muhabiri Gamze Elçi, Atalay Filiz’in Gümüldür’de asker emeklisi babasının burada görev yaptığı sırada yaşadığını belirtti. Atalay Filiz, Gümüldür’ü çocukluğundan beri iyi bir şekilde bildiği için burada saklanması da kolay olmuş

loading...

Bunlarıda Okuyunuz:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , ,
Bugün Eklendi: 12 Haziran 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın