Evden eve nakliyat sitemiz istanbul ilçelerindeki. Firmalarin listesi icin lutfen ziyaret ediniz. gaziosmanpaşa evden eve nakliyat bahçelievler evden eve nakliyat kağıthane evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat halkalı evden eve nakliyat

ATV Esra Erol 6 Ekim Hanife Talip,Mehti Seher, Aslı Hanım

ATV Esra Erol 6 Ekim Hanife Talip,Mehti Seher, Aslı Hanım
Esra Erol’A yeni gelen Hayrettin bey 33 yaşında Bursalı Mobilya Sektöründe çalışıyor.Annesin’den Habersiz gelmiş programa . 20 ile 32 yaş arası talip bekliyormuş.
Mehti Ve Seher Ne yaptı,durumları nasıl gelişti tamamen ayrıldılarmı .Mehti’nin Ailesi Seheri neden kabul etmediler.Mehtiye Seherin çocuklarını nasıl bağrına basacaksın dediler.6 Ekim Salı günü Esra erolda bu sorulara cevap olacakmı?
Ha bu arada
Bu akşam Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisi ATV’De Yayınlanacak.Diziye Abdülhey’de Katıldı Hızır Çakırbeyli Hapiste Koğuşu Değişti ,Abdülhey’in yanına giden çakırbeyli’Yi kim ölüdürmeye çalışacak. Bakalım Neler olacak Kurtlar vadisi gibi Abdülhey Çakırbeyin Adamımı olacak.
Esra Erol Canlı yayında Hanife’ye Yeni Talip Soner bey Gelecek. Hanife’nin Talibi Soner Çok Oynak Ve Komik Biri Çıktı 9 Sezondur İzliyormuş la 9 sezonda hanife 7 yaşındadır 🙂

Hanifenin Talibi Soner Ben seni alamdım Param Yokturdu param türküsünü cıyaklayarak söyledi.

Ama benim fark ettiğim Tek şey Esra erol Süper espriler yapıyor ALLAH Aklını korusun süper zeki olduğunu her seferinde kanıtlıyor.

Esra Erol’a Çıkan Aysun hanım Hayrettin beyi babasına Benzetip Ağladı Elini Öptü.

Duygusal anlar yaşatan Aysun Hanım HerkesiAğlattı.

loading...

Bunlarıda Okuyunuz:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , , , , , ,
Bugün Eklendi: 6 Ekim 2015

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın