ATV Yarı Yarıya Yarışma Programı Yarışmacıları Kim KAzandı


ATV Yarı Yarıya Yarışma Programı Yarışmacıları Kim KAzandı

ATV Yaz akşamlarında yeni bir yarışma programı YARI YARIYA başladı.Yarı Yarıya Yarışma programı formatı Kim Milyoner olmak ister gibi ama 10 yarışmacı ile oynanıp 1 kişi yarışacak kazanırsa diğer 9 yarışmacıda kazanmış olacak. 10 soru sorulan yarışmacı isterse büyük final sorusunu yanıtlayıp büyük finale katılma şansını elde edecek Ana yarışmacı kazandığı parayı diğer 9 yarışmacı arasında paylaştırıyor.

Yarı Yarıya Başvuru Formu ATV yaptığı açıklamada ilk bölümler için yarışmacıların hazır olduğu gelecek bölümler için ise yarışmacı başvuruları alacaklarını söyledi. Bu yüzden eğer sizde yarışmaya katılmak istiyorsanız hemen formu doldurarak atv resmi sitesine gönderebilirsiniz.
Yarı Yarıya Yarışma Programı Hangi Kanal’da Sunucusu Kimdir. Yarı YArıya Yarışma Programı ATV kanalında Sunucusu İse Emre ALTUĞ .Yarı Yarıya Yarışmacıları isimleri.Yarı Yarıya Yarışmacıları bugün kim kazandı ? ATV yarı yarıya yarışma programı son bölüm kimler yarışmayı kazandı.Emre Altuğu’un sunduğu yarışma programının adı “Yarı Yarıya” Kim KAzandı? Yarışmacıların isimleri nedir nasıl başvurulur.
Yarı Yarıya Yarışma Programı İzle. TIKLA İZLE

 

Bunlarıda Okuyunuz:

İşte Aradığınız Konu  Kısmetse Olur 17 Ekim Cumartesi Finali 9. Bölüm
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , ,
Bugün Eklendi: 29 Haziran 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın