Ayça Geri Döndü – Kısmetse Olur

Ayça Geri Döndü – Kısmetse Olur
Kısmetse Olur 9 Ocak Cumartesi  Dokunulmazlık Alan Damat Adayları Eser ve Adnan oldu. Gelin adaylarından ise Cansel Halk oylaması ile Koruma altına alınmıştı Damat adaylarının koruma altına aldığı gelin adayı ise Mehtap oldu  . Bu durumda Eser,Murat ,Cansel,Mehtap dokunulmazlık alıp elenme tehlikesini atlattılar.

Kısmetse Olur 9 Ocak Eleme akşamında kimler elendi. Yazılan isimlerin çoğunluğu Serhan ve Fatma oldu bakalım iki sevgili tekrardan ayrılacak mı. Kısmetse olur Kim Elendi  diye beklerken bu kadar reklam seyretmekte  bir başka eziyet. 16 kişiden 4 kişi dokunulmaz ilk açılan isim Fatma Oldu Damat adaylarından İse ilk isim Gürkan oldu ama evde hafta boyunca konuşmalara bakılırsa Serhan ve Fatma  gidecek gibi.

Elenen Damat Adayı : Serhan Oldu  Eğer çeki Eser kazanırsa Serhan evde kalacak .

Elenen Gelin Adayı :  Fatma Oldu Çeki Cansel Kazanırsa Fatma Evde kalacak

Bugün ki oylama sonucu ne olursa olsun Serhan ve Fatma ayrılacaklar ama Kısmetse olura biraz heyecan katılsın diye Fatma gelene kadar elenmeyen Serhan bugün elenir .

10000 TL’lik Çekin Sahibi Eser oldu Serhan Evde kalma şansını kazandığı halde elenen Fatma ile birlikte gitti. ne kadar adamlık deseler de sevdiğim için çıktım dese de Serhan Fatma ile 8 e 8 olması için yaptılar. Serhan ve Fatma birlikte Çıktılar.  Fatma ve Serhan Ayrıldıktan sonra Melis ve Daniela oyunlar oynadılar. (ne cıvıklık arkadaş).

Bakalım yeni gelen çift kim olacak. Ayça’mı gelecek ? Melek mi gelecek ? Sürpriz olarak eve Ayça geri döndü.     AYÇA İFŞA VİDEOSU

kısmetse olur Ayça geri döndü                  

loading...

Bunlarıda Okuyunuz:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , ,
Bugün Eklendi: 10 Ocak 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


%d blogcu bunu beğendi: