Ayça Kısmetse Olur 2’ye Geliyor – Ayça Ne zaman Girecek?

Ayça Kısmetse Olur 2’ye Geliyor – Ayça Ne zaman Girecek?
Ayça Kısmetse Olur 2’ye Geliyor – Ayça Ne zaman Girecek?.1 Kısmetse Olur’un olay gelin adayı Ayça Ekin Beğen Kısmetse Olur 2. Sezona geliyor.

İlk Kısmetse Olur’un en tanınmış ve bir çok kez adı gündeme çıkacak ifşalar ile gündeme oturmuş Ayça Kısmetse Olur’a tekrar geliyor .Ayça kim için geliyor kısmetse olur programına tabiki Gökhan Sara için .Geçen Sezon Gökhan ,Ayça için gelecek diye dedikodular çıkmıştı ama sezon finaline gelindiği için Gökhan girememişti bu sefer Ayça Gökhan için Geliyor.

Gökhan İçi,n Gelen Esra Bu hafta eleniyor yerine gelecek isim Eylem ÖZ yani Kısmetse Olur Eylem ÖZ ,Esra Elendikten Sonra geliyor .

Ayça Ne zaman gelecek ? Ayça 6. Hafta Gelebilir 4. ve 5. hafta Kısmetse Olur’da elenecek ve gelecek kişileri yazmıştık. Ayça bilirsiniz Ceyda KIRICI ile adını duyduğumuz Umut KAYA ile Klip çekmişti bu Klip yeni yayınlandı  Umut Kaya “Yak Gel” Klibi yotube de izleyebilirsiniz. Ayrıca Ayça Umut Kaya ve Melis ile “İsmetse Olur” filminde oynadı Sinema Filmi İsmetse Olur bakalım ne zaman vizyona girecek.ayca-ekin-begen-klip

Ayça Kısmetse Olur 2. Sezon ‘a Gökhan Sara İçin Gelcek. Rabia ve Ayça kavgaları nasıl olacak Evin düzeni değişecek malum Ayça Ekin Beğen Fanları Kısmetse olurun gidişatını değiştirecek kapasitede. Peki Ayça neden Kısmetse Olur evinden elenmek istemişti neden ayrılmıştı Emre Atik ile bir ilişkide olduğu belirlenen Ayça Emre ile birlikte olmak için Ayrılmak istemişti şuanda Emre Atik ile Ayrı olan Ayça ,Gökhan ile bir yola girmek için Kısmetse Olur 2 ye geliyor.

Ayça Ekin Beğen Kısmetse Olur Ayça’nın instagram hesabı : @aycabegennofficiall

 

loading...

Bunlarıda Okuyunuz:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , , , , , ,
Bugün Eklendi: 2 Ekim 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


%d blogcu bunu beğendi: