Ayça ve Mehtap Kısmetse Olur Evine Giriyor mu ? – Giriyor

Ayça ve Mehtap Kısmetse Olur Evine Giriyor mu ? – Giriyor
Kısmetse Olur 2. Sezon hızla ilerliyor. Ayça eve gelecek söylentilerinin ardından şimdide Mehtap ‘da eve girecek söylentileri yayılmaya başladı.
Ayça daha önceki yazımızda Gökhan için gelecek demiştik ama Lost ‘un paylaşımlarına göre Ayça eve geldiğinde Aykut’un adını verecek ve Aykut için geldim diyecek.Daha önce Gökhan ,Ayça için gelecekti bu sefer Ayça .Gökhan için gelecek dedik ama heyecan olsun diye önce Ayça,Aykut!a yönelip sonra Gökhan mı diyecek. O değilde Mehtap eve girerse olanlar olur Gamze  ve Leyla Sultan birde Mehtap olunca vay o evdeki camların bardakların haline kırılmayacak eşya kalmaz artık.:)

Ayça ve Mehtap ne zaman Kısmetse Olur evine gelecekler tarih belli mi ?  Önümüzdeki haftalarda eve girecekler.

"SPONSOR REKLAM"

Mehtap Kimdir ? Mehtap TAŞKIRAN

ayca-ve-mehtap-kismetse-olur-evine-giriyor
ayca-ve-mehtap-kismetse-olur-evine-giriyor
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Bugün Eklendi: 2 Ekim 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


Genc erkekler bir birleri ile sevisip sikis yaparken aldıklari zevki ve mutlulugu başka bir seyde bulamadıklarını ifade ediyorlar. Aletlerine tutkulu bir sekilde sakso cekip kaldırdıktan Sikişsonra sirasi ile anal sikis yapan genc erkekler bu sayede orgazm olup mutlulugu yakalıyorlar. Bu kategori altında daha once gormediginiz ve izlemediginiz en seckin porno sikis videolarını bulacaksiniz.
Araç çubuğuna atla