Bahar Candan ve Yeşim Aydın Arasında Nihal Candan’ın Sponsorları Kavgası – YouTube

Bahar Candan ve Yeşim Aydın Arasında Nihal Candan’ın Sponsorları Kavgası – YouTube
İşte Benim Stilim 6. Sezon 12 Şubat 2016 Cuma günü yayınlanan 5. bölümünde Bahar Candan, Yeşim Aydın’ın kendisine yaptığı eleştiriyi başkasından duyduğunu iddia edince ikili arasında gerginlik yaşandı. Yeşim, Bahar’ın şımarıklığından, patavatsızlığından, saygısızlığından ve lüzumsuz hareketlerinden bıktığını, Bahar’ı çekmek istemediğini söyledi. Bahar ise ablası Nihal Candan’ın sponsorlarını kullanan Yeşim’in kendisini bu şekilde eleştirmesine anlam veremediğini söyledi. Yeşim ise Bahar’ın içerideki şımarıklığını kapatmak için kendisine sponsor konusunda saldırdığını iddia etti. Yeşim daha sonra Bahar’ın kendisini seni rezil ederim diye tehdit ettiğini söyledi. Bahar, Yeşim’in sözleri üzerine gözyaşlarına boğuldu ve şımarık biri olmadığını söyledi. Yeşim daha sonra Bahar’ın dışarıda böyle olmadığını ama burada neden bu kadar şımarık davrandığını anlamadığını söyledi. Yağmur Taktaş ise Yeşim’in 5 Bin TL’lik ödülü almak için Bahar’a böyle davrandığını iddia etti. Meral Avcı ise Yeşim’i onaylayınca Bahar kulaklarını kapatmaya başladı. Nur Yerlitaş ise bu kavgaya daha fazla dayanamadı ve yeter diye kızlara bağırdı. Daha sonra Bahar’ın sahte ağladığını söyleyince Bahar birbirimizi tanımadan yorum yapmayalım dedi. Nur Yerlitaş daha sonra Bahar’ı anlayamadığını söyledi ve Bahar’ı dinlemesini bilmesi konusunda uyardı. Nur Yerlitaş, Bahar’ı yola getireceğini ama zaman gerektiğini ve Nihal’i çok sevdiği için bunun onun için bir artı olduğunu söyledi. Öykü Serter ise Nihal’in Bahar’dan daha saygılı olduğunu söyledi.

Sunuculuğunu Öykü Serter ’in üstlendiği programın jüri kadrosunda; , Ivana Sert, Uğurkan Erez, Nur Yerlitaş ve Hakan Akkaya yer alıyor. Yarışmacılar, Türkiye ’nin en zorlu jüri üyelerinden geçer not almak için kıyasıya yarışıyor.
YARIŞMACILAR: Özge Sarı, Tuğba ildiz, Zeynep Vuran, Dicle Turgal, Melike Çamlıoğlu, Dilara Rabiya Yaşar, Meral Avcı, Esin Çepni, Yağmur Taktaş, Selay Topçuoğlu, Bahar Candan, Yeşim Aydın

loading...

Bunlarıda Okuyunuz:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler:
Bugün Eklendi: 18 Şubat 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


%d blogcu bunu beğendi: