Bahar’ın Talibi Hakan Ufuk Özkan Çıktı – Aile İşi Tanıtım

Bahar’ın Talibi Hakan Ufuk Özkan Çıktı  – Aile İşi Tanıtım
Esra Erol Bahar Hanıma Talip Gelen ünlü İsim kim? Bahar Hanım Tanışmak için paravana çağrıldı ve kendisine gelecek ünlü isimi  beklemeye başladı. Türkiye ‘nin Tanıdığı o ünlü isim kim? Bahara gelen Talip Hakan bey Oldu Hakan Bey diye Tanıtılan izim Zengin Kız fakir oğlandaki Ufuk Özkan.

UFUK ÖZKAN BAHAR İZLE

Ufuk Özkan, Türk tiyatro dizi ve sinema oyuncusudur. Aslen Samsunludur. 12 yaşında Samsun’a kesin dönüş yaptıktan sonra Türkçeyi iyi konuşamaması nedeniyle öğretimine 8.sınıf yerine 5.sınıftan devam etmiştir. Samsun Belediye Ortaokulu mezunudur .

Son günlerde yeni bir televizyon dizi  ile gündeme gelen Ufuk Özkan Aile İşi dizi filmi tanıtımı için Konuk olmuş gibi yani buda Reklam işte ATv Ekranlarında Saat 20:00 da sekizde Aile İşi dizi başlayacak ve Bahar Hanıma talip gelen Ufuk Özkan Tanıtım Yaptı.

Hafızasını kaybetmiş küçük bir çocuğun (Ece) gerçek ailesini hatırlayabilmesi için ailesine benzeyen kişilerden kurulan bir ailenin Ece’ye geçmişini hatırlatabilmek için yapmadıklar şey kalmayacaktır.

Aile İşi Oyuncuları

Ufuk Özkan (Hakan)

Onun hayatı bir yetimhane kapısında başlar. Yetim olarak büyümüştür Hakan. Bu yüzdende sert bir mizacı vardır. Çocukluğundan beri tek başına, ayakta kalmaya çalışarak yaşamak onu dışarıdan sert görünüşlü biri yapmıştır. Ama aslında çok yufka yürekli, duygusal, iyi biridir. Asla bir dolandırıcı değildir ama iş konusunda da yakaladığı her fırsatı değerlendirmek ister. Fakat iş konusunda da pek başarılı sayılmaz. Yapmaya çalışıp batırdığı onlarca işten sonra son yıllarda izdivaç ve TV programlarına figüran sağlama işine girmiştir.

11 Nisan 1975 Almanya doğumlu genç oyuncu İstanbul Üniversitesinde eğitimini tamamlamıştır. Ufuk Özkan Geniş Aile dizisinde gösterdiği performans ile tanınmaktadır.

loading...

Bunlarıda Okuyunuz:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Bugün Eklendi: 17 Şubat 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


%d blogcu bunu beğendi: