Ben Bilmem Eşim Bilir Evi Kavgaları -Kayahan” O Sarı Kafayı Buraya Atacam”

Ben Bilmem Eşim Bilir Evi Kavgaları -Kayahan” O Sarı Kafayı Buraya Atacam”
Ben Bilmem Eşim Bilir Evi Yine ekranlarda çiftler ve birbirlerini yenebilmek için yaptıkları oyunlar. Ben Bilmem Eşim Bilir Evi Strateji oyunu olduğunu söyleyip bir birleri ile kavga eden yarışmacılar ile eğlenceli dakikalar. Ben Bilmem Eşim Bilir Evinde kavgalar ve atışmalar biraz haddini aşıyor gibi.Sarı Kafayı Buraya atacam diyerek yatağı gösteren Kayahan ne demek istedi. Odalara yerleştirmek için yaptıkları stratejileri açıklayan çiftlerin konuşması bazen +18 oluyor “O sarı kafayı buraya atacam” deyip yatağı göstermek bu odayı onlara vereceğim anlamına gelmez bizim dilimizde.Ben Bilmem Eşim Bilir Evi  Kayahan bize kalırsa Aygen için çok kötü şeyler düşünüyor 🙂 Sarı kafayı buraya atacam demek ne ula:) 

"SPONSOR REKLAM"

 

Kanal D,Channel DTurkish TVKanald,Ben Bilmem Eşim Bilir,Ben Bilmem Eşim Bilir Özel Klipler,Ben Bilmem Eşim Bilir Özetler,Ben Bilmem Eşim Bilir bölümler,Ben Bilmem Eşim Bilir Programı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Bugün Eklendi: 15 Temmuz 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


Genc erkekler bir birleri ile sevisip sikis yaparken aldıklari zevki ve mutlulugu başka bir seyde bulamadıklarını ifade ediyorlar. Aletlerine tutkulu bir sekilde sakso cekip kaldırdıktan Sikişsonra sirasi ile anal sikis yapan genc erkekler bu sayede orgazm olup mutlulugu yakalıyorlar. Bu kategori altında daha once gormediginiz ve izlemediginiz en seckin porno sikis videolarını bulacaksiniz.
Araç çubuğuna atla