Beyaz Show – Ezgi SERTEL,Ferman Toprak,Burcu Esmersoy ve Arif

Beyaz Show – Ezgi SERTEL,Ferman Toprak,Burcu Esmersoy ve Arif
Beyaz Show 13 Kasım Cuma gecesi  konukları Ezgi SERTEL Yemek programı Suna Ezgi Sertel  Seyircilere bakınca Beyaz yiyecek gibi bakıyorsun diye Espri yaptı. İkinci Konuk Türkiye’nin Galatasaray ‘ın gururu Arif diye Çağırdı. 3.Konuk Ekranların Güzel Kadını Burcu ESMERSOY Beyazlar içinde Beyazın yanına Kuğu gibi geldi. Burcu ESMERSOY buraya her çıktığımda heyecanlanıyorum dedi. 4.Konuk ise Beyaz’ın Geç Tanıdığıma üzülüyorum dediği Ferman TOPRAK oldu. Ferman Toprak Beyaz Show’a Girişi Tavukları Pişirmişem İle yaptı.

"SPONSOR REKLAM"

Galatasaray’lı Arif ERDEM ile Yaptıkları çekimde futbol oynayan beyaz Çok iyi oynarım şimdiye kadar halkın bilmediği hata dedi. Ezgi Sertel ‘yapılan VTR yayınlandı. Ferman TOPRAK Tesbih şarkısını seslendirmeden önce konuklara tesbih hediye etti. Ferman Toprak Lisanslı Tesbih yapmış. geçen Hafta Gülben Ergen İçin Oğuz Han Koç İle yaptığı Kuma Yapıyor Şarkısı çok ilgi görmüştü bakalım Kuma Yapıyor’a cevap olarak bu hafta hangi klip var. Ferman Toprak 2. Parçası Hayatı Tesbih Yapmışım Sallıyormuşum dedi. Beyaz Show’a sürekli seyirci olarak gelen Kim koreli Beyazın söz verdiği gibi konuk oldu. Beyaz ve Ferman Toprak  Tesbih Klibi

Kuma Yapıyor İzle.

 

 

 

 

 

İşte Aradığınız Konu  Beyaz Show Ferman Toprak Ve Beyazıt Klip
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , ,
Bugün Eklendi: 13 Kasım 2015

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


Genc erkekler bir birleri ile sevisip sikis yaparken aldıklari zevki ve mutlulugu başka bir seyde bulamadıklarını ifade ediyorlar. Aletlerine tutkulu bir sekilde sakso cekip kaldırdıktan Sikişsonra sirasi ile anal sikis yapan genc erkekler bu sayede orgazm olup mutlulugu yakalıyorlar. Bu kategori altında daha once gormediginiz ve izlemediginiz en seckin porno sikis videolarını bulacaksiniz.
Araç çubuğuna atla