Beyaz Show Türkan Şoray ve Ferdi Tayfurun Kızı Tuğçe

Beyaz Show Türkan Şoray ve Ferdi Tayfurun Kızı Tuğçe

27 Kasım Cuma Akşamı Beyaz Show Konukları Türkan şoray ve Kızı Yağmur Konuk oldu. Türkan Şoray yönetmenliğini yaptığı  “Eski Köye Yeni Adet” filminin fragmanını yayınlayı film hakkında konuşuldu.Fedi Tayfur’un Kızı Tuğçe Tayfur Huzurum Kalmadı şarkısını söyledi. Beyaz Show’un bir başka konuğu ise Beşiktaş Stadyumuna yaptığı yardımla gündeme gelen 5. sınıf öğrencisi  yıllardır biriktirdiği 85 TL yi satad yapımı için  klübe vermiş  Kendisine hediye edilen Beşiktaş formasını Losemililer için Beyaz’a veren ve Hediye hediye Etmek Sünnettir diyen küçük konuk büyük alkış topladı.

Kanal D’nin sunuculuğunu Beyazıt Öztürk’ün yaptığı sevilen talk- show programı “Beyaz Show”a bu hafta; “Uzaklarda Arama” filmiyle Yeşilçam’ın biricik sultanı Türkan Şoray; güzelliği ve asaletiyle Yağmur Ünal; ünlü oyuncu Serkan Şenalp; dillere düşen bestelerin mimarı Fettah Can, Türkiye’nin Best Model’leri Yağmur Aydan, Yılmaz Kunt, Ömer Samed Kurtulmuş konuk oluyor.

Türkan Şoray Beyaz bir şapka getirmiş Yönetmenliği yaptığı filmde sürekli taktığı şapkayı sinema okuyan birine hediye etmek istedi. İzleyiclerden biri şuan karar verdim sinema okuyacam diye şapkaya talip oldu. Beşiktaş Formasını Hediye eden Muhammed Şapkayı aldı.Türkan Şoray Muhammede Sinemacımı olacaksın diye sorunca Evet Olurum cevabını aldı.

 

İşte Aradığınız Konu  Survivor 2016 Acun Ilıcalı Bigfoot Devasa RC arabası
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Bugün Eklendi: 27 Kasım 2015

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


Araç çubuğuna atla