Evden eve nakliyat sitemiz istanbul ilçelerindeki. Firmalarin listesi icin lutfen ziyaret ediniz. gaziosmanpaşa evden eve nakliyat bahçelievler evden eve nakliyat kağıthane evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat halkalı evden eve nakliyat

Beyoğlu İstiklal Caddesinde İntihar Tek Mermi İki Kişi Görüntüleri

Beyoğlu İstiklal Caddesinde İntihar Tek Mermi İki Kişi Görüntüleri
Beyoğlu,İstiklal Caddesinde İnanılmaz İntihar ,

İki Arkadaş istiklal caddesinde sokakta intihar etti tek kurşunla İki kişi Zeren Büke Toku hayatını  kaybetti Nazif Tuğrul İse Yoğun Bakımda. Bu İlginç İntiharın Nedeni Araştırılıyor.

Akşam Saatlerinde Beyoğlu İstiklal caddesine Gidip eğlenen genç çift daha sonra bir Caddenin bir köşesinde oturup içki içti çantasından silahı çıkarıp Kendi kafasına nişan alan Zeren Büke Toku ateş etti kendi kafasından çıkıp arkadaşının kafasına giren mermi Sonları oldu .Nazif Tuğrul Sağlam ve Zeynep Büke Toku…

İstanbul Beyoğlu İstiklal Caddesi’nde bir süre eğlenen Nazif Tuğrul Sağlam ve Zeynep Büke Toku, bir kurşunla hayatlarına nihai Son verdi. Kafa kafaya veren iki genç, Zeynep Büke Toku’nun sıktığı kurşunla hayatlarını kaybetti.

“İntihar kurşunu” kadını öldürdü, erkek arkadaşını yaraladı.

İki Sevgili, Taksimde Tek Kurşunla Hayatlarına Son Verdiler.

İki genç tek kurşunla intihar etti.

Nazif Tuğrul Sağlam’ın Beyin Önümü Gerçekleşti……

İstanbul Beyoğlu İstiklal Caddesi önceki akşam görülmemiş bir drama sahne oldu. Olay iddialara göre şöyle gelişti; Bursa’da bir at eğitim çiftliğinde eğitimci olarak çalışan Zeren Büke Toku ve özel bir şirkette işyeri hekimi olarak çalışan erkek arkadaşı Nazif Tuğrul Sağlam, cadde kenarında bir kaldırıma oturarak içki içmeye başladı. Çift sohbet ederken Büke, bir anda çantasından tabancasını çıkararak başına dayayıp bir el ateş etti. Zeren Büke Toku’nun kafasından giren kurşun, başının diğer tarafından çıkıp, Nazif Tuğrul Sağlam’ın kafasına isabet etti. Olay sonrası ikisi de ağır yaralandı. Silah seslerini duyan çevredeki vatandaşlar durumu hemen polis ve sağlık ekiplerine haber verdi.

Organları bağışlandı

Sağlık ekipleri, ağır yaralanan Nazif Tuğrul Sağlam’a bir süre ambulans içerisinde kalp masajı yaptı. Yaralılar ambulanslarla hemen hastaneye kaldırıldı. Nazif Tuğrul Sağlam Samatya’daki İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde yoğun bakıma alınırken, Zeren Büke Toku’nun ise kaldırıldığı hastanede hayatını kaybettiği öğrenildi. Hastanede tedavisi süren Sağlam’ın ise beyin ölümünün gerçekleştiği ve ailesinin organlarını bağışlama kararı aldığı öğrenildi.

Polis olayla ilgili çok yönlü soruşturma başlattı. Toku ve Sağlam’ın bir süredir birlikte yaşadıkları öğrenildi. Çiftin aralarında sorunlar olduğu, Sağlam’ın ayrılmak istediği için Toku’nun kendisini öldürmeye çalıştığı ve kazayla Sağlam’ın da ölümüne neden olduğu iddia edildi. İşyeri hekimliği yapan Sağlam’ın askeriyeden malulen emekli olduğu belirtilirken, Toku’nun profesyonel binicilik ve antrenörlük yaptığı ortaya çıktı. Ailesi de Bursa’da yaşayan Toku’nun burada toprağa verileceği belirtildi.

Zeren’in binicilikte 27 kupası bulunuyor

6 yaşında at binmeye başlayan Toku’nun çok sayıda kupası bulunuyor. 2007 yılından itibaren antrenörlük yapan Toku, 2008 yılında eğitim almak için Fransa’da Ecole Nationale d’Equitation binicilik okuluna gitti. Bir dergiye verdiği röportajda, 27 kupasının olduğunu anlatmıştı.

loading...

Bunlarıda Okuyunuz:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , , , ,
Bugün Eklendi: 2 Ekim 2015

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın