Evden eve nakliyat sitemiz istanbul ilçelerindeki. Firmalarin listesi icin lutfen ziyaret ediniz. gaziosmanpaşa evden eve nakliyat bahçelievler evden eve nakliyat kağıthane evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat halkalı evden eve nakliyat

Beyza ve Umut Hanife İle Ömer

Beyza ve Umut Hanife İle Ömer
19 Ocak Salı Zuhal Topal ‘la Evlen Benimle  Dün Umut ‘a talip olan ve yüzünü göstermeyen Beyza çok beğenilmişti, Umut bugün Beyza için ne karar verecek.  Umut’un  taliplerinden Hanife Hanım Hanife Gürdal  Ömer beyin itirafları karşısında Hanife nasıl Tepki verecek.

Bugün Umut yalnız başına gelip karar verdi Beyza hanımı çok beğendiğini söyleyen Umut Tam aradığım eş adayı annesi ve babasının ellerinden öperim çok iyi bir evlat yetiştirmişler dedi ve Yaşadıkları ve çalıştıkları yer sorun olduğu için olumsuz karar verdiler. İstanbul ve İzmir de yaşayan Beyza ve Umut  yaşadıkları yer sebebi ve hayat şartlarındaki farklılık sebebi ile olumsuz karar verdiler. Beyza Ne iş yapıyor ve neden Yüzünü göstermedi tüm izleyicilerin merak ettikleri arasında şuan Beyza neden  Yüzünü göstermedi ? Umut’un Beyza sı ne iş yapıyor ? Mesleği Nedir ?

Hanife ile Ömer neler Konuştular Ömer , Hanife ile aramızda yarım kalan duygular var dedi ve beni düşünmesini istiyorum tekrardan diyerek Hanife den Bir şans daha istedi Hanife ne cevap verdi  Hepsi bu  Video da .

loading...

Bunlarıda Okuyunuz:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Bugün Eklendi: 19 Ocak 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Beyza ve Umut Hanife İle Ömer (1 Yorum)