BIG BROTHER Yarışmacıları ALPHAN ve ARSEL

BIG BROTHER Yarışmacıları ALPHAN ve ARSEL
Yeni Yarışma BIG BROTHER Türkiye  #BBTR  Yayınlandığı ilk gün Reyting rekorları kırdı hem TV hemde Sosyal medyada açık ara birinci oldu. Asuman Krause ‘nin sunduğu Programın yarışmacıları hakkında tam bilgi için Sayfamıza uğradığınızı biliyoruz ve Yarışmacıların Kısa Biyografilerini Yayınlıyoruz.

ALPHAN : 21 Yaşında Erkek Yarışmacı hala öğrenci Turizm ve otelcilik Okuyor.Alphan İstanbullu ve Fenerbahçe taraftarı birde ALPHAN simetri hastalığı olduğunu söylüyor bakalım evin düzeninde bu Simetri takıntısının Faydası olacakmı.ALPHAN ‘ın birde ikiz kardeşi varmış ama tamamen zıt karakterlermiş.Alphan   Dans da yapıyor iyi olduğu Danslar Salsa ve bachata yaşadığı ortamın düzeni bozulduğu zaman rahatsız oluyor.ALPHAN 1 Milyon ‘u kazanırsa bu para ile eğitimini tamamlamayı düşünüyor.En korktuğu şey ise verilen işlerde başarısız olması.

ARSEL : 27 Yaşında ailesinin şirketinde yönetici olarak çalışıyor tabi İşletme mezunu olduğu için faydası olacağına inanıyoruz.Arsel Paris doğumlu ama İstanbul’da yaşıyor. Arsel hayat kısa anı yaşa diyor Arsel ‘in Burcu ise Balık .Aile şirketi Tekstil ve yatırım şirketinde  çalışmakta olan Arsel boş zamanlarını Tenis oynayarak ve Sörf yaparak geçiriyor. ARSEL ‘in en önem veridği şeylerden biri Saçları saçlarına jöle sürmeden güne başlamıyormuş . Big Brother da 1 milyonun sahibi olursa kendi işini kurmayı düşünüyor.

loading...

Bunlarıda Okuyunuz:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Bugün Eklendi: 29 Kasım 2015

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


BIG BROTHER Yarışmacıları ALPHAN ve ARSEL (1 Yorum)

%d blogcu bunu beğendi: