Evden eve nakliyat sitemiz istanbul ilçelerindeki. Firmalarin listesi icin lutfen ziyaret ediniz. gaziosmanpaşa evden eve nakliyat bahçelievler evden eve nakliyat kağıthane evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat halkalı evden eve nakliyat

Çağrı & Sevgi-Erkan Zahra Kavgası Esra Erol Zuhal Topal

Çağrı & Sevgi-Erkan Zahra Kavgası Esra Erol Zuhal Topal
Esra Erol Sevgi ve Çağrı  Zuhal Topal Erkan ve Zahra VS başladı 🙂

Sevgi AKİSKA şimdiki soyadı  PAŞAOĞLU oldu galiba neyse Sevgi geçen sezon Zuhal TOPAl’ın reyting rekortmeni idi ama bu sene ne oldu ise Çağrı ile Evlenip Esra Erol’da boy gösterdi .Esra EROL izdivaç programına kocası Çağrı ile gelen Sevgi  Star TV ‘deki Zuhal Topal’ın misilleme yapmasına sebep oldu ve ilk görüşte aşık olan ve evlenmek üzere olan Erkan ve Zehra ‘yı kendine transfer etti ve vs başladı.

Ekrana çıkıp Çağrı Esra Erol’da ne söylediyse ona benzer şeyler anlatıp Çağrı ve Sevgi’ye laf dokunduran Erkan ve Zehra Zuhal TOPAL’da evlenmeye karar verdikelrini söyledi. Çağrı Sevgi’ye  lüx bir araba aldı şimdi’de Erkan Zehra’ya misilleme olarak Kamyon alsında gülelim ::)

Anlamadımız taraf hadi Çağrı ,Birkan’ı Bahane eder Zuhal Topal’a katılmak istemez haklı olarak. Bu Erkan ile Zehra’ya ne oldu birden döneklik yaptılar.

Erkan ,Zehra’ya ilk görüşte aşık olduğu anı izlemek için alttaki videoya bakabilir hatta becerebilirseniz izleyebilirsiniz. Şimdi bu çiftler reyting için her canlı yayın sonunda birbirlerine mesaj atarlar artık.

Zehra ve Erkan Esra Erol ilk Buluşma anı

 

loading...

Bunlarıda Okuyunuz:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , , ,
Bugün Eklendi: 10 Eylül 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın