Evden eve nakliyat sitemiz istanbul ilçelerindeki. Firmalarin listesi icin lutfen ziyaret ediniz. gaziosmanpaşa evden eve nakliyat bahçelievler evden eve nakliyat kağıthane evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat halkalı evden eve nakliyat

Cansel,Erdem,Eser Aşk Üçgeni Kısmetse Olur

Cansel,Erdem,Eser Aşk Üçgeni Kısmetse Olur
Kısmetse Olur’da Bugün Neler oldu? Eve bugün misafir Olarak Tankut’un Annesi veAyça Nın Arkadaşı Merve Hanım geldi. Gelin ve Damat Adayları ile Konuşan Semra hanım ve Merve Hanım ilginç paylaşımlarda bulundu Özellikle Tankut’un annesi eline aldığı Hint kumaşı ile lafı çaktı.

Küs olan Ayça ve Emre ikilisi için Kızlar sürpriz yapmak ile uğraşıyorlardı yemek yapıp Bahçeyi süsleyen kızlar Emre için büyük Sürpriz olacak bu kesin diye çok sevindiler. Emre ise Ayça’ya haksızlık yaptım gittiğimde özür dilerim demişti ikisi üst üste geldi eve gidince sürprizi gören Emre ,Ayça Tam bir aşk kadını beni çok mutlu ediyor dedi.

Ve Gelelim Aşk Üçgenine Erdem,Eser ,Cansel neler yaşadılar neler yapıyorlar kim gerçekçi kim oyuncu.Eser geldikten sonra diken üstünde gezinen Erdem ,Cansel’i istiyorum bu Hırs değil sadece Seviyorum Canseli bu yüzdende istemem gayet doğal diye açıklama yaptı .Erdem’in Cansele sarıldığını gören Eser ise Çok kıskandım deli oluyorum dedi.Erdem ve Eser her yanyana geldiğinde birbirlerinin üstüne yürüdüler Evde gergin anlar yaşandı. CANSEL KİMİ SEÇTİ  Kimi Seçecek ?

Ceyda ve Ercan ilişkisi ‘de yerine oturmayan bir ilişki Ercan Ceyda beni istemese ben bu evde hiç bir gelin adayına talip olmayacağım diye kesin konuştu Elenene kadar Ceyda diyeceğim dedi.Ceyda İse yaptığı açıklama ile Ercan’dan ayrılmasına sebep oldu.Ceyda Ben Adnan nı bekleyeceğim  dedi . Bahçede Mehtap ile görüşen Ercan ben seni çok seviyorum ama bir dost olarak dedi .

loading...

Bunlarıda Okuyunuz:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , ,
Bugün Eklendi: 26 Kasım 2015

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Cansel,Erdem,Eser Aşk Üçgeni Kısmetse Olur (1 Yorum)