Cansu ve Mehmet Neden Ayrıldı ? Zühal Topal

Cansu ve Mehmet Neden Ayrıldı ? Zühal Topal
Zühal Topal’la İzdivaç Programı 8 Aralık Salı Neler Oldu Neler.

Olanlardan biri Cansu ve Mehmet Aşkı Cansu ve Mehmet Aşkının  bitmesine sebep olan kişi kim? Gerçekler Oraya çıkıyor diye başlık atılan programda Cansu ve Mehmet Aşkındaki Kara Kedi Açıklandı.

Hadi Gençleri bıraktık şu 65 yaşın üstündekiler nasıl elektrik alamadım diyorlar ulan sizin trafonuz mu kaldı ki elektrik akımı olsun tüm eletrik’lerinizi toprağa vermişsiniz toprak çekmiş sizide toprak çekiyor hala elektrik alamadım diyorsunuz.

Çorumdan gelen Yusuf filozoflara taşkırdıracak açıklama yapıp başka soracak sorularınız varmı Zühal hanım dedi. La Yusuf sen ne dedin Şok Şok Şok olduk. Mine Hanıma talip gelen Yusuf Bahçelerde Maydanoz Gel bize bazı bazı der gibi konuştuk ama biz anladık.

hiç Konuşmayı sevmeyen Yavuz bey ‘e talip geldi İran ‘dan Nadya geldi.Nedir bu İran gelinlerden çektiğimiz diyeceğiz sanki Hakan ,Seba dan korkumuz var.Yavuz bey 51 Yaşında Nadia 28 Yaşında hay maşallah.

Hanife Hanıma Talip olan Mehmet Bey ile Hanife arasında neler oldu? Hanife nin Kalbini Mehmet bey Çalabildi mi?
Hanife İle Talibi Mehmet -Zühal Topal’la by zeyneptaskin

Peki Cansu ve Mehmet neden ayrıldı niçin ayrıldı ve kim sebep oldu tüm bunların cevabı az sonra yayınlanacak çok umurunda olanlar Yeni bölümü izlemek için birazdan sayfamızı ziyaret edip izleyebilriler.

loading...

Bunlarıda Okuyunuz:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , ,
Bugün Eklendi: 8 Aralık 2015

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


%d blogcu bunu beğendi: