Çilek Kokusu Dizisi Tekrarı Hangi Gün ?

Çilek Kokusu Dizisi Tekrarı Hangi Gün ?
Çilek Kokusu Dizisi Tekrarı Hangi Gün ?

Star Tv’de yayınlanmaya başlayan sevilen dizi Çilek Kokusu Çarşamba akşamları izleyici ile buluşuyor ve Çilek Kokusu dizisi, 1. Bölümden itibaren izleyiciler tarafından büyük ilgi görüyor. Çilek Kokusu dizisinin oyuncu kadrosunda da çok renkli ve yetenekli oyuncular yer alıyor. Başrollerini Demet Özdemir ve Yusuf Çim’in paylaştığı Çilek Kokusu’nun heyecan dolu bölümleri kaçıranlar için tekrarı ise Perşembe günleri saat 21:30’da ekrana geliyor.

Çilek Kokusu dizisinde birbirinden tam zıt iki karakterde iki insanın hayatlarının kesişmesi ile meydana gelen aksiyon dolu olayları anlatıyor. Aslı ve Burak’ın sürpsiz bir şekilde karşılaşması ile başlayan dizi, Aslı’nın çalıştığı pastaneden Burak yüzünden kovulması ile olaylar şekilleniyor. Kader ağlarını Aslı ve Burak için örüyor ve Aslı’nın en yakın arkadaşının ısrarlarına dayanamayarak Bodrum’a çalışmaya gidiyor. Aslı’nın annesi kızının Bodruma gitmesine çok sıcak bakmasa da kızının bunu ne kadar çok istediğini anlayınca engel olmaz ve gitmesine izin verir. Burak’ın babası ise, Burak’ın sorumsuz davranışlarından bıkar ve onu çalışması için yeni aldıkları otele gönderir.

Kibirli, ukala ve serseri bir yapıda olan Burak’ın sıcak, samimi, içten ve duygusal olan Aslı’nın Bodrum’a giderken aynı uçağa binmeleri ve bazı aksilikler nedeni ile yanyana oturmak zorunda kalmaları ile hikaye başlıyor. Bu genç çift, birbirlerini gördükleri andan itibaren didişmeye ve çatışmaya başlıyor. Fakat zaman geçtikçe birbirleri için ne kadar değerli olduklarını anlıyorlar.

loading...

Bunlarıda Okuyunuz:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Bugün Eklendi: 29 Kasım 2015

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


%d blogcu bunu beğendi: